Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes feladni mindent...

Érdemes feladni mindent pillanatnyi előnyökért?

Figyelt kérdés
Egyre többen kérik az oltást csupán csak a plasztik kártya miatt és ezt nyíltan ki s mondják.Érdemes megalkuvónak lenni pár korsó csapolt sörért néhány mozifilmért esetleg egy hét balatoni nyaralásért?

#virágom,virágom
2021. máj. 30. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Első sorban a védettség miatt érdemes. Másodsorban az előnyökért. Harmadsorban azért, hogy megmutasd, nem dőltél be a hülye konteóknak, és nem vagy pszichiátriai eset.
2021. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
1 hónap múlva már magasról fogja letojni mindenki az oltáskártyát is, addig csak kibírod már.
2021. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Mármint mit feladat?

Van 4-5 féle vakcina, amelyikben bízol azt tudod választani eleve, szóval amelyik a legkevésbé rossz számodra.

Ott az ezer éves technikával működő Sinopharm, a szintén gyakran alkalmazott vektoros oltások mint a Szputnyik és az Astra, meg az újak mint a Moderna vagy a Pfizer. Nehezen tudom elképzelni hogy valaki mindegyiket elutasítja...

Persze saját döntés, ezzel csak azt akarom mondani hogy ha valakinek csak az előnyeiért kell beadathatja a kínait vagy az oroszt, kevés a rizikó.

Szóval olyan sok vesztenivaló szerintem nincs.

2021. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

Mi ebben a megalkuvás? Hogy az ember úgy érzi, hogy neki nem szükséges a vakcina, de ezért mégis felveszi?


Ezt ketté kell választani, hogy vannak emberek, akik csak lustaságból nem vették fel, mert nem félnek a vírustól, míg a másik fele azok akik félnek a vakcinától, hogy csipet tesznek beléjük.


Aki felveszi, az nyilván az első csoportba tartozik, és nem hatalmas elvi kérdés számára.

2021. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Csak a plasztik kártyáért nem adattam volna be. Védettség miatt kértem az oltást.
2021. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3


Már hogyne lenne vesztenivaló?Aki megalkuvó az magát veszti el...

Tehát van jó pár ember aki alapból nem kérne semmiféle vakcinát.És ezt ki is mondja.De mégis beadatja magának csak a védettségi igazolás miatt.Mert ha az nincs,akkor "nem tud sehova menni".

2021. máj. 30. 22:36
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Én nem a plasztikkártyáért kértem, hanem hogy ne dögöljön meg a fél ország, b+
2021. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Aki legyőzi az ostoba konteós hangokat, az nem magát veszíti el, hanem a hülyeséget győzi le, amit manipulatív kóklerek, elmebetegek és sarlatánok beleplántáltak.
2021. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%

#6.De eleve ez nem egyéni érdek hogy beoltassák magukat az emberek, hanem társadalmi.

Aztán csodálkozunk ha tripla mutánsok vannak...

Így sosem fog véget érni, amíg gazda testre lel a vírus ennek nem lesz vége ezt nem értik meg páran.

Nem félek jó magam sem, de van idős nagyszülőm akire veszélyes lehet, meg nem is 1 ismerős. Őket is megóvom azzal ha beoltatom magamat, ezt nem értik meg sokan. Nem egyénre vonatkozik...

2021. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

6: tehát akkor a vakcina elkerülése kevésbé fontos nekik, mint az igazolás


Mások meg fordítva döntenek.


Ez szimpla mérlegelés, hogy mennyire fontos nekik a téma.

2021. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!