Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bevándorlás, betelepítés....

Bevándorlás, betelepítés. Egymással kapcsolatos szavak. Manapság sokan tiltakoznak a migráció ellen. Pillanatnyilag negatív előjelűnek tűnik ez az esemény. Na de mi a helyzet hosszútávon?

Figyelt kérdés
Fogyunk, mert nem szülnek elegen, eleget. Negyedik Béla példáját és politikáját követve hasznunkra bírnánk hozni ezt a jelenlegi "népvándorlást". Tudom, erre a válasz az az, hogy integrálhatatlanok. Erre azt felelném, hogy nem mind, mivel közöttük is lehetnek olyan személyek, családok, akiknek lehet a miénkhez kapcsolható kulturális kötődésük. Ezek pedig a menekülteket adó országok keresztény lakosai. Őket be lehetne fogadni. Ingtegrálódnának. Őket be kell fogadni. Csak fel kell venni velük a kapcsolatot.

2016. márc. 14. 22:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
csak a kunok nem segélyért jöttek ám az országba anno
2016. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

Vedd fel velük a kapcsolatot és fogadd be őket.Nem tudok mást írni.

Nem zavar hogy nem igazán van keresztény ebben a romboló hordában?

2016. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy a "hordában" nincs de a migránsokat adó országban van. Mert biztos van. És más hasonló keleti országokban is vannak keresztények. Lehetnek egy jópáran. Megérne egy próbát a kormánynak, nem?


Nyilván egy darabig segítenünk kéne őket itt, de később, miután állampolgárosodtak, jó honfibarátaink lennének.

2016. márc. 14. 22:38
 4/20 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem Európában a magyarságnak különösen nagy tapasztalata van az idegen népcsoportok kultúrák integrálásában. Sikeresen integráltunk számtalan népcsoportot, kunokat, jászokat, kabarokat, tótokat, svábokat, de még a cigányságot is sikerült a magyar kultúrába integrálni, lásd a híres cigányzenészeket, vagy hogy Magyarország dolgozta ki az Európai Unió romastratégiáját.

A cigányság integrációja terén szerzett tapasztalatok azért is értékesek lehetnek, mert ez egy viszonylag távolabbi kultúra, igaz keresztény vallású. De úgy gondolom, hogy ezt az akadályt jól teljesítettük, és elég tapasztalatot gyűjtöttünk ahhoz, hogy megbírkózhatunk egy tőlünk minden tekintetben idegen kultúra integrációjával is. E tekintetben Magyarország Európa tanítója lehetne.

2016. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem értelek kedves kérdező.

Mi érdekünk lenne abban hogy egy sok ezer km-re lévő országból idehívjunk keresztény embereket lakni az országba?Most csak én vagyok a hülye, vagy ennek tényleg nincs értelme?

Nincs elég nemzet amelyik itt él?Vagy azt gondolod hogy ha idejönnek a keresztények egy közel-keleti vagy afrikain országból akkor a horda majd nem jön?Valaki magyarázza már meg ennek az értelmét!

2016. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Legutóbbi kommentelőnek:


A betelepítés célja a lakosság pótlása olyan népekkel, akik keresztények. Tehát már van velük kapcsolatban említhető és működő közös nevező a további együttéléshez.

2016. márc. 14. 23:01
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg ha nem rablógyilkos, kifejezetten, szándékosan a nép lerablására, kipusztítására törekvő kormányunk lenne, hanem olyan ami tényleg a népért van, akkor nem kéne betelepíteni más országból embereket, hanem szülne a magyar elég gyereket.
2016. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Sikeresen integráltunk számtalan népcsoportot, kunokat, jászokat, kabarokat, tótokat, svábokat, de még a cigányságot is sikerült a magyar kultúrába integrálni, lásd a híres cigányzenészeket, vagy hogy Magyarország dolgozta ki az Európai Unió romastratégiáját."


Igen, remek példák. Tovább kéne mélyíteni.

Szerintem nem kéne minden kopogtatól viszolyognunk. Egyébként kérdésem feltevésem után jutott eszembe, hogy india tele van keresztényekkel.

Azt gondolom, hogy az ország népességének növelése csak külsőleg oldható meg. Példának okáért arab országok migráns kersztényei által vagy az előbb említett indiaiak beköltöztetése által. Miért ne?

Szerintem sok más országokban élőknek az a szegénység, amit mi itt tapasztalunk az számukra paradicsomi gazdagság. Lehet, hogy ide jönnének élni. Na és ők szaporábbak. Többet szülnek. Sokkal. Nézz utána.

2016. márc. 14. 23:13
 9/20 A kérdező kommentje:

Mellékesen megjegyzem, hogy a cigányságban is sok lehetőséget kapunk.

Mit?

Hát azt, hogy ők szeretnek gyerekeket vállalni, szülni, felnevelni.

Talán szeretnének keveredni is. (Én is megfordulok a jó roma csajok után az utcán. :) )


A cigányság szerintem egy fontos népességi szegmense a magyar társadalomnak.

2016. márc. 14. 23:24
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Jól érzed magad amúgy kedves kérdező?
2016. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!