Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem marhaság amit...

Csak szerintem marhaság amit az ellenzékiek állítanak a közszféráról?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha valakiről kiderül, hogy ellenzeki annak ugrik az állása.

Szerintem ez azért nem igaz mert közalkalmazottakat nehéz kirúgni (vagyis nehezebb mint az Mt-seket).


2021. máj. 31. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Közszférában dolgozó ismerősöm napi 24 órában tombol a Facebookon kormányt szidó kommentekkel...
2021. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nehezebb, meg lehet találni a módját, ha akarják, ez csak akarat kérdése, márpedig egy új /régi kormánynak mindig az az első, hogy hozzá lojális közszféra legyen
2021. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

2#


Kormányváltáskor csak a felsővezetést szokták cserélni egyszerre.De, nem csak a közszférában,hanem az állami tulajdonú cégeknél is, mint Posta, MÁV.


Azt,hogy főelőadó Marika mit kommentel a facebookon, kvázi senkit sem érdekel.

2021. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Kiállt kollégái mellett, kirúgták, bíróságon keresi igazát - Magyar Helsinki Bizottság

[link]

2021. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
#3 abban igazad, hogy a felsővezetők hullanak könnyebben, de ha valaki nagyon kilóg a sorból, ő is repülhet, hiába van alacsonyabb beosztásban
2021. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Kormánykritika miatt kirúgták a Századvég teljes szerkesztőségét

[link]

2021. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

5#


Akiket ismerek és közszférások, tök mindegy melyik kormány van, mindegyiket szidják rendesen 20 éves.Mégis megvan még az állásuk.

2021. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!