Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Dürer-kert egy könnyűzenei...

A Dürer-kert egy könnyűzenei szórakozóhely volt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok képben a politikával, de úgy hallottam, most ezt szünteti meg a kormány.

2021. máj. 31. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Már megszűnt, az új helyet készítik elő.

Igen, elsősorban zenei rendezvényekről volt ismert.

De volt ott melegkonyhás kajálda is, meg sörözős kerthelyiség.

Továbbá voltak ott zenéhez kapcsolódó rendezvények, mint például lemezbörze, és évi rendszerességgel kisebb fesztivál is (Tilos Maraton)

2021. máj. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Fidesz-párti, de örülnék, ha megszüntetnék az összes helyet, ahova a fiatalok "szórakozni" járnak.
2021. jún. 1. 00:00
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Miért?

Mondjuk teny, hogy az ilyen helyeken lévő emberek 99%-a csak azért megy le, hogy elmondhassa, hogy ő a hétvégén is a Kertben volt és nem egy otthonülő lúzer, de hát kinek mi:D

2021. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is fiatal vagyok, de utálom ezeket, akiknek az az élet, hogy elmennek divatos zenékre (rock/metál/diszkó/tökömtudja) ugrálni, jól beb*sznak, szívják a sok büdös bagót, aztán még k*rnak is rosszabb esetben, aki meg nem megy el, azt lefikázzák. Mikor lesz már normális világ, ahol a fiatalok élete ennél valami tartalmasabbról szól?
2021. jún. 1. 00:16
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Mondjuk a Fidesz elképesztő mértékű károkozásában és ámokfutásában ha nagyon találni kell egyet ami jó is, az tényleg ezeknek az alpári "szórakozó"helyeknek a bezárása. Tök jó hogy sok agyhalottnak az a szórakozás hogy minden hétvégén elmegy, bevedel 3 liter sört, töményet meg ki tudja mit, aztán teleokádja a várost, hajnal 3-kor alvó, dolgozó emberek ablaka alatt énekel, kapualjba szarik, aztán megy a detoxba, természetesen az adófizetők TB-jén ellátásra. Aztán a dolgozó ember meg miután jól nem aludt ezek miatt egy órát se, reggel 5-kor menjen kómásan melózni, kerülgesse a hányásokat, a még az utcán fekvő részegeket meg a törött üveget mint az ugróiskolát.

Elnézést, de én nem tudom sajnálni ha az ilyen egyéneket vonzó és kiszolgáló helyeket beszántják. Ez nem szórakozás és nem kultúra, aki állatként kíván viselkedni tegye otthon. Alkohol nélkül is lehet szórakozni, normálisan. Az ilyen helyekre viszont nem ez jellemző.

2021. jún. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértünk, utolsó. Komolyan, mintha a fiatalok nem tudnának semmit kezdeni magukkal...
2021. jún. 1. 00:26
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
És az a durva hogy én is fiatal vagyok, 25 éves. És kb. 10 éve próbálok rájönni ebben a típusú szórakozásban mi a jó. Mi a jó abban hogy rosszul vagy, ordenáré módon viselkedsz, nem tudsz magadról, rosszabb esetben mentő vagy rendőrség a vége, és mindezért még fizetsz is jó sok pénzt. Nem tudom, én ingyen se szeretek se rosszul lenni, se állatként viselkedni, hát még hogy fizessek is érte.
2021. jún. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt gyülekeznek a buli utáló fiatalok vagy mi?


Amúgy én 22 vagyok és én sem látom értelmét az ilyen helyeknek.

2021. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Huh, ezt a véleményt inkább a pszichológia rovatban kellett volna kiírnod, a frusztráció taggel ellátva.

Ha te nem akarsz menni akkor nem mész, se szórakozóhelyre, se fesztiválra, se pubba, se diszkóba, se ismerkedni, se sehova, senki sem kötelez rá. Ülj csak a négy fal között és gyűlöld tovább a fél világot.

2021. jún. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként az új helyszínnel talán ez a probléma is megoldódik, nehéz elképzelni, hogy bárkit is zavarni fognak ezentúl. A belvárosi részeg kreténkedés nem gondolom, hogy egy-egy szórakozóhelynek lenne felróható, az illető dönt úgy, hogy többet fogyaszt a kelleténél. A Dürerbe pedig elég sok jó koncertet sikerült már leszervezni, jó hely. Én örülök, hogy nem kellett annyiszor pl. az osztrákokhoz utaznom egy-egy jó klubbuli miatt, és nálunk a közönség is sokkal jobb szokott lenni. :)
2021. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!