Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Soros bohóca?

A Cenz Ura kérdése:

Orbán Soros bohóca?

Figyelt kérdés
Ha Orbánnak szabad Jakabot "Gyurcsány bohócának" titulálni, akkor remélem nekem is szabad kérdezni

2021. jún. 1. 12:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Ez botrányos!
2021. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
3%
Kérdezni kérdezhetsz, max mindenki látja, hogy mennyire nem érted, mi van. Soros kb mindent megtesz Orbán ellen, amit csak tud.
2021. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Rothadó Narancs ***** válasza:
87%
Vannak egyenlők és egyenlőbbek.
2021. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
6%
Együtt kell kiállni Brüsszel ellen míg szabadok vagyunk az országunkban és megtehetjük azt amit ott már rég nem tehetnek meg az emberek.
2021. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
5%

Hogy lenne már.

Orbán Magyarország miniszterelnöke.

Soros meg egy meghülyült vénember.

A fiatal Soros meg egy bantu néger köcsöge.

2021. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azon lepődöm meg, hogy mennyi buta ember van. Soros “hótlesz*rja” ilyen szempontból a magyarokat. Ha annyira utálna minket mint ahogy a csuti rém mondja, akkor már rég tönkretehette volna ezt az országot. Az ellenzék is a kezében van nem? Migránsok? Minden. Vagy Orbán Viktor Miniszterelnök úr Amerika Kapitány helyett, Hungary Kapitányként védelmezi kishazánkat? Két pörkölt evès és 3 angolozás között? Noha aláírom, jól csinálja. Engem nem erőszakolt még meg migráns, Soros sem kopogott be, hogy lefizet, hogy romboljam ezt az országot. Illetve az ellenzék, bocsánat...ellenséggel sem szimpatizálok. Ilyenkor mi van?
2021. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
2! " Soros kb mindent megtesz Orbán ellen, amit csak tud." Felsorolnád, hogy mit tett Soros Orbán ellen? (Semmi hadova! Csakis TÉNYEK!!!!)
2021. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
7-es! Nem a kettes vagyok, de elmondom. Kitanítatta. Sajnos ezt ellenünk tette. Viktornak jól jött, nekünk meg sorscsapás lett a vége. Ha tudta volna, hogy hátba támadja az az ember akit segített, valószínűleg nem így tett volna.
2021. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5%

Nem azt mondta, hogy bohóc, hanem hogy bohócot csinál magából.


Ami igaz az igaz! Azon nincs mit szépíteni

2021. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy inkább ficsúrja nem?
2021. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!