Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Munkaviszonyban alkalmaznak...

Munkaviszonyban alkalmaznak valahol hajléktalant?

Figyelt kérdés

Ő nagyon szeretne munkahelyet találni, de nem veszik föl, mert nincs lakcíme. Hallgassad meg őt a 25. perctől:

[link]



#hajléktalanmunkahelye
2021. jún. 2. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Be szokták jelenteni őket hajléktalanszállóra.
2021. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1:

Nézd meg a videót a 25-27 perctől kezdve, és hallgasd meg a hajléktalant. (aki, ha elmegy melletted, nem nézed annak)

2021. jún. 2. 09:57
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Itt meg kéne hallgatni a másik fél álláspontját is.


Lehet, hogy a hajléktalan erre fogja, de könnyen lehet hogy más is van az elutasítás hátterében...

2021. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem nézem meg, de én ezt a megoldást tudom ajánlani.
2021. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Mese habbal.
2021. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Mese habbal, nálunk 2 hajléktalan is dolgozik, semmi akadálya nincsen hogy valakit bejelentsenek ha nincs címe. Azért nem veszik fel, mert a hajléktalanok 99%-a megbízhatatlan, iszik, lop, lusta.
2021. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező

A munkaadó joga eldönteni, hogy kit vesz fel dolgozni. Akkor is ha ez valakinek nem tetszik.

Ha szeretnéd hogy annak a hajléktalannak legyen munkája akkor csinálj céget és alkalmazd. Akkor a tied lesz a felelősség, neked kell őt fizetned, a te válladon lesz hogy bemegy-e dolgozni vagy elvégzi-e a munkáját. Másnak a nevében könnyű vitézkedni.

Nagyon sok olyan munkahely van ahol munkásszállót is tudnak biztosítani a munka mellé. Ott tuti nem lesz probléma hogy az illető jelen pillanatban hajléktalan.

2021. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Elmondta, jelentkezett olyan munkáltatóknál is, akik fenntartanak munkásszállásokat. Elmondta elutasítása okát is.

(a 7.-ben nagymértékű cinizmus)

2021. jún. 2. 10:18
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
#8 Nem cinizmus, realitás. nekem nincs cégem, nem fogom mások helyett kijelenteni hogy NEKIK alkalmazniuk kellett volna az illetőt. TE miért teszed meg?
2021. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"nem fogom mások helyett kijelenteni hogy NEKIK alkalmazniuk kellett volna az illetőt. TE miért teszed meg?"

Szövegértési problémáid vannak, sehol nem írtam ilyet.

2021. jún. 2. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!