Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok fideszes cikizte Emánuel...

Sok fideszes cikizte Emánuel Makron francia elnököt az idős felesége miatt. Láttam a napokban Szíjjgyártónét. Ő most idősebb, mint Petya vagy koravén? Gondolom ez a fideszeseknek smafu.

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Fingom se volt, ki a Petya felesége, de a kedvedért megnéztem. Idősebb, mint Petya, 3 évvel. Ez valóban smafu ahhoz képest, hogy Macron és a felesége között 24 év van.
2021. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kinézette 60 elejének is elmenne Kakaduné.
2021. jún. 3. 10:16
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
#2. Tehát akkor mégsem jó az összevetés, csak szerinted idősebbnek néz ki. Hát, szerintem ezen dolgozz még egy kicsit, vagy térj vissza a jól bejáratott O1G-hez.
2021. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

Nem mondanám, korának megfelelő, jól karbantartott állapotúnak tűnik. Tény, hogy nem olyan férfias, mint a hasonló korú Gyurcsányné.

Amúgy meg Petya se egy zsánrénó, jóvanaz neki.

2021. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen lényegtelen h hogy néz ki vagy hány éves. A kérdés az h Macronné vagy Szijjártóné vett fel 285 millió osztalékot egy 2019-ben alapított cégből úgy, hogy a profit 294 millió volt és aminek még honlapja sincs, de a megrendelők vhogy megtalálták. Őszintén, ki az a vállalkozó aki kiveszi az összes profitot osztalékként és nem forgatja vissza? Csak nem az a vállalkozó aki hijján van a tehetségből és a tudásból, szimplán csak azért tudod ennyi profitot elérni, mert a férje külügyminiszter? Undorító bagázs tényleg, annyira érdekes h a fideszesek rokonai, barátai mind mind kivétel nélkül sikeres vállalkozók akik több száz milliót tesznek minden évben zsebbre (milliárdos kaliberű oligarchákról nem beszélve).
2021. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én tudok ilyet.

Várkonyi Andi, Rogán Cici, Sarki Kati


Kb hasonlók, mint kakaudnék csak nem olyan csúnyák kívül. Lelkileg igen.

2021. jún. 3. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#5. "Őszintén, ki az a vállalkozó aki kiveszi az összes profitot osztalékként és nem forgatja vissza?"


Ha képben lennél, akkor tudnád, hogy ilyet már egy ideje nem lehet csinálni, mert osztalék csak az eredménytartalék terhére fizethető.

2021. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ha képben lennél, akkor tudnád, hogy ilyet már egy ideje nem lehet csinálni, mert osztalék csak az eredménytartalék terhére fizethető."


Na ne találd ki nekem, hogy a kötelező a profit 90%át kivenni osztalékként.

2021. jún. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8. Senki nem mondott ilyet.
2021. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szerelem nincs életkorhoz kötve.
2021. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!