Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér László megtehetné, hogy...

Kövér László megtehetné, hogy végleg kitiltja a parlamentből Jakab Pétert?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Egyszerű. Műveleti területté kell nyílvánítani a Parlamentot
2021. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell kitiltani,minden megnyilvánulása szavazatot hoz a jelenlegi kormánynak.
2021. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Rothadó Narancs ***** válasza:
72%
Akkor már átlépnénk az Autokráciából a Diktatúrába.
2021. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Amíg nincs fizikális kontakt, nem tehetnek semmit. Amúgy én azt is megnézném, ahogy Jakab lerángatja a remegő bajuszost a kakasülőjéről :D De ez nem fog megtörténni.
2021. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Bár szeretném, hogy ennek még a lehetősége se legyen meg, mert annyira abszurdum, de ki lehet tiltani képviselőket meghatározott időtartamra az országgyűlésből. Biztosítani kell nekik a jogot, hogy követhessék az ülést, szavazhassanak, felszólalhassanak távolról.


Állandó kitiltás lehetősége viszont már tényleg a demokrácia meghurcolása lenne (még az eddigieknél is jobban).

2021. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
3 Mert egy bolond bohócot nem engednek be a Parlamentbe? :O
2021. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%

A Parlament is egy munkahely, nem? Ha én a munkahelyemen tiszteletlen vagyok a főnökeimmel, akkor kirúgnak. Most itt ebben az esetben Jakab főnökei Kövér meg Orbán, akikkel tiszteletlen módon viselkedik, szóval kirúghatnák simán.


Itt írták egyesek, hogy ez nem lenne demokratikus. Most őszintén, ki nem szarná ezt le? Eddig mindent letojtunk...

2021. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
És ezek (6-os, 7-es) szavakban a legnagyobb antikommunisták, közben meg Rákosi is elismerően csettintene, hogy "ez igen, ilyen híveket akarok én is!"
2021. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

#8

🤣🤣🤣

Jaj. Tudod, én utálom a kormányt, de az ellenzék sem a szívem csücske. És emiatt Rákosi elvtársnak hű híve lennék, ha 1952 lenne.


Nagyon nagy volt ez a komment.

2021. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!