Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikos szavazóknak nem...

A jobbikos szavazóknak nem kínos az, ahogy Jakab Péter a Parlamentben viselkedik?

Figyelt kérdés

A felszólalásai gyakorlatilag lényegtelenek, csak az a célja vele, hogy útszéli stílusban jól odamondjon valami durvát Orbánéknak, aztán Kövér elvegye tőle a szót, és ezzel is műsort csináljon magának.

Nem szánalmas ez?



2021. máj. 17. 18:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%

Ezt a szerepet szánta neki Gyurcsány, ő a kis véreb aki vagdalódzik a Parlamentben a krumplis zsákkal, közben meg teszi ki Facebook-ra a parizeres képeit..


Hova süllyedt az egykori Jobbik te jó ég..


Szerintem ha 5-6 éve ezt mondja valaki akkor nem hiszem el, hogy Gyurcsány kebelbarátjai lesznek a Jobbikban

2021. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%

Kiábránditó és síralmas, hogy a kocsmai stílussal akar népszerűséget szerezni.

Tényleg partallastol fuggetlen momdom.

Nagyon kiábránditonak erzem a tendenciat, ahogy a poltikai kultura egyre lejjebb megy az évek folyamán.

Ezután mi jönn? Verekedés mint az ukránoknál? Az alpari stilustol nem lesz jobban igaza senkinek.

Komolyan mondom hogy eljuttok oda, hogy ugy ahogy van kizarom a politikat az életemből.


Tudom, ez már egyenlő azzal hogy náci vagyok.

2021. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%

Inkább öröm nézni, hogy úgy leoltja Orbánékat, hogy köpni-nyelni se tudnak :D

A Fidesz meg is mondta, hogy az oltás életet ment :DDD

2021. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%

#3


Te valami más műsort nézel szerintem. Általában az van, hogy Jakab elmondja a mondókáját amit begyakorolt és utána az éppen aktuális Fidesz képviselő aki válasz neki az porba tapossa érvekkel.


Bár nem is nehéz egy ilyen embert aki eladta a pártját pár helyért Gyurcsánynak..

2021. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
44%
Már azt se tudjátok mit mondtok fideszesek, csak gyúcsány, gyúcsány és gyúcsány... El kéne gondolkodni, hogy van e nektek gyurcsány fóbiátok.
2021. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

3asnak igaza van.

Vegre valaki megmondja a tutit.

Vannak emberek akikkel igy kell beszélni, orban pl ilyen.


4es milyen érvekkel?


Kórházak állapota?

Fizetések?

Jakab jól beszél ezekkel kapcsolatban.

Hihetetlen számomra hogy van még ember aki a orbánt pàrtolja.

2021. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%

6os nem Orbán partolasrol van szó, hanem a kulturált stilus partolasarol.

Hidd el lehet kultiraltan irtó kemenynek lenni érvekkel. Nekem senkit se hitelesit a tahossag. Sőtt, nem tudok kinézni az ilyen emberből sokat vezetőként. Jakab tudja hogy a panel proli erre vevő és ennyi.

2021. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%
Az a kínos, hogy fontos kérdésre a kormány annyit válaszol, hogy Gyurcsány, Soros, Brüsszel, no meg a migráns. Nem gondolja a drága miniszterelnök, hogy a "Boldog karácsonyt" válasz nem helyén való?
2021. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%
Én nem látok kivetni valót benne, jó hogy nem hunyászkodik meg
2021. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Érted a kérdest?

Nálad meg az Orbán van beakadva?

2021. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!