Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért ellenzik...

Az ellenzékiek miért ellenzik a LEX Kaletát?

Figyelt kérdés

Egy bíróság hozott egy igazságtalan döntést, hatalmas lett a felháborodás úgy az ellenzékiek mint a fideszesek körében, ezért szigorított a kormány.


Erre fel az ellenzék elkezdett kapálózni, hogy ne szigorítson a kormány a pedofil törvényeken.


Először A-t mondtak, most annak az ellenkezőjét. Minek tudható be az a szélkakas viselkedés?



2021. jún. 3. 12:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%

"Gondolom a DK azért emelte ki a papokat, mert ilyen módon szerette volna kifejezni a lelkészekkel és vallásos emberekkel szembeni gyűlöletét. "


Szerintem meg rosszul gondolod.

Ahogy tanár, vagy óvodapedagógus sem lehet pedofil, a pap se legyez az, mivel ő is foglalkozik gyrekekkel.

2021. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
42%

"Valamint Kaleta nem fideszes, hiába szeretik a populisták hangoztatni, attól még nem igaz."


Egy Fidesz kormány idején kinevezett nagykövet, aki főleg Fidesz kormányokat szolgált és a Fidesz kormányzása idején bukott le, bár való igaz, hogy kis kezdő korában még más kormány volt hatalmon, de karriert nem akkor csinált. tehát nem 100%-ban fideszes csak 99-ben, így már megfelel?

2021. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
27%

#13 Miért hazudsz? Ráadásul ilyen ostobán, mikor pillanatok alatt meg lehet cáfolni téged tényadatokkal?

Kaleta 2001-től volt a Külügyminisztériumban kezdő diplomásként és már az mszp-szdsz kormány alatt lett belőle ott a Külügyminisztériumban diplomata. Szakmailag megállta a helyét, ezért is maradt a posztján a 2010-es kormányváltáskor és dolgozhatott később nagykövetként is. 2002-2010 között 8 év telt el, éppen úgy ahogy a bukását megelőzően 2010 után is.

2021. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
80%

14! Vicces, semmit sem cáfoltál meg abból, amit írtam, lévén én nem hazudtam. Na hajrá, akkor melyik kormány nevezte ki nagykövetnek, mikor volt a botránya stb.

Majd szépen leírod, hogy mindez 2010 után volt!

Amúgy fun fact! "Kaleta 2001-től volt a Külügyminisztériumban kezdő diplomásként"- ergo a karrierjét az első Orbán-kormány alatt kezdte...

2021. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
#15 Igen, képzeld, felvettek egy fiatalt a külügyminisztériumba. ÉS?
2021. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
78%
Egy fideszes még kérdezni sem tud úgy, hogy ne hazudjon 👏
2021. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
26%

"Egy Fidesz kormány idején kinevezett nagykövet, aki főleg Fidesz kormányokat szolgált és a Fidesz kormányzása idején bukott le, bár való igaz, hogy kis kezdő korában még más kormány volt hatalmon, de karriert nem akkor csinált. tehát nem 100%-ban fideszes csak 99-ben, így már megfelel?"


De nem értitek ezt az egészet! Keveritek a pártpolitikát és a közigazgatást/bürökráciát. A Kormány vagy országgyűlés (fidesz) hoz egy döntést. Ezt nem a pártkatonák hajtják végre, hanem a hivatalnokok, szakértők.

Vagy szerinted egy Kormányhivatalban, helyi önkormányzatban dolgozó hivatalnokok mind fideszesek? Persze, hogy nem! Ugyanez a diplomatákkal. Persze, van olyan, hogy pártérdek miatt neveznek ki vagy mondatnak le egy diplomatát, de ezt leszámítva általában pártoktól függetlenek. Tehát egy jelenleg dolgozó nagykövet EGYÁLTALÁN NEM BIZTOS hogy kicsit is fideszes. Neki az a munkája, a karrierje hogy diplomata.

2021. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
28%

15! Tessék erre írni: "Na hajrá, akkor melyik kormány nevezte ki nagykövetnek, mikor volt a botránya stb."


Írd oda szépen a párt nevét, amelyik a kormányt adta, és akkor meglátjuk mennyire "nem fideszes" Kaleta.

2021. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
3%
És én nem védeni a Fideszt, vagy Kaletát mert mindkettőt utálom, csak zavarnak a populista, szakmaiatlan hülyeségek.
2021. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
3%
17-es voltam
2021. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!