Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér miért ártja magát a...

Puzsér miért ártja magát a politikába?

Figyelt kérdés

Maradhatna publicistának, debatternek, műsorvezetőnek, standuposnak. Annak jó/tűrhető.


Most óriási pofával beáll Márki-Zay mögé. Értelme semmi, mert senki sem fog szavzni rá. De közben neki jó lehetőség Karácsonyt gyalázni, az előválasztás menetét szétbarmolni.



2021. jún. 4. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

"Puzsér miért ártja magát a politikába?"


Mert ez hoz neki a konyhára!

2021. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Neki is van véleménye, nekem is van véleményem, neked is van véleményed. Te is közzé teszed ezt a saját csatornáidon (legalábbis ahol ezt vállalod), én is (ahol én vállalalom), ő is. A különbség annyi, hogy az ő véleménye valószínűleg több emberhez jut el, mint a kettőnké összesen. De neki ugyanannyi joga van véleményt nyilvánítani, mint neked vagy nekem (tudom, ez utóbbival az itteni rajongótáborom nem ért egyet).
2021. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
15 éve ebből él.
2021. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Ugyanazért, amiért mindenki más: Pénz, pénz, pénz.


Ugye épp mostanában derült ki, hogy olyan majom, mint a Jakab is havi 6 millát kap a majomkodásért. Akkor képzeld el, mi van, ha valaki a tűz közelébe kerül...

2021. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Unatkozik
2021. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Puzsér szerintem hiteltelen, ugyan olyan bohóc, mint Berki. Ha egy szó is rosszul talál be nála, teljesen mindegy hol van, fejhangon kezd el sipítozni. Ő ezt így kitalálta magának, hogy majd jó lesz, okos vagyok, rám szavazni fognak, rám hallgatni fognak... aha :D két éve megkapta a nagy pofont, szerintem még az anyja sem rá szavazott a polgármester választásnál, nem is értem hogyan gondolta. A nője ugyanez. Azt hitte azért, mert be tud szólni mindenkinek, megállja a helyét a politikában. Nem így lett, most meg ő is youtube-on próbálja bizonygatni, hogy ő túl intelligens a mai magyar belpolitikához. Ok. Két buzgómócsing.
2021. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Ugye erről beszélünk?

[link]


Ebben is leírja, hogy 1.5 éven át egy szót sem szólt Karácsonyról.

És tényleg nem. Ha Karácsony indul miniszterelnök-jelöltként, akkor ne lepődjünk meg, hogy szóba fog kerülni.


Birom, hogy szerintetek "Orbán nem mer vitázni", de közben szerintetek már az ai gond, ha a jeleölteteket valaki (nem a ballib propaganda sajtóban) megemlíti.

2021. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne árthatná magát bele? Közügyekhez neki is köz van mint bármelyikünknek.

Ha a politikisaink ezt a minöséget hoznák mint Puzsér, nem itt tartana az ország azt garantálom.

2021. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Puzsér most már aktív politikaformáló, nem pedig véleményező, elemző, narráló személy, aki eddig volt. Ilyen minőségében több kárt csinál, mint amennyi hasznot hajt.
2021. jún. 4. 15:09
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

9!

Milyen kárról és hasznonról beszélsz?

2021. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!