Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a mai politikai,...

Szerintetek a mai politikai, jogi környezetben elkezdhetné-e újra adni az RTL KLUB délutánonként a Dragon Ball-t meg a Sailor Moon-t vagy akadályokba ütközne?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Adhatná
Nem adhatná
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Adhatná ha belecsempésznének pár LMBTQ meg néger karaktert.
2021. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne adhatná?
2021. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Homofóbia miatt már másnap letiltanák a műsorról.

Jönne egy közlemény, hogy ilyet nem lehet a magyar nép nevében, mert a fiatalokra erkölcsromboló hatást mér egy ilyen sorozat.

2021. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha a Viasat6 leadta a DBZ-t, miért ne?

A Sailor Moonban pedig van leszbikus és meleg karakter is. Csak úgy szólok.

2021. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szerintem adhatná. Én mindenesetre örülnék neki:)

Bár sajnos sok esélyt nem látok rá.

2021. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jikookisreal válasza:
100%
Szerintem simán adhatná. Pl.: a Viasat 6-on szokott menni hajnalban a BNHA. Viszont volt valami oka volt, hogy nem adnak már annyi animét. Elvileg azért, mert a villódzások rohamokat idézhetnek elő.
2021. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Dragon Ball Z-vel kapcsolatos perből hatályos jogszabály maradt fent, hogy 16-os korhatárral vetíthető. Az RTL kukázta. A Viasat a britekhez tartozott és azóta a spanyolokhoz tartozik. A britek valahogyan engedték a francia változatot nappalra, a mi rendszerünk nem engedi. A spanyoloknál pedig bizonyos 16+ film futhat nappallal, de a "Dragon Ball: Super" már amúgyis lagymatag lett.


A Sailor Moon szerintem 12+ lenne nálunk, az futhatna.

2023. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akik a homofóbiával érvelnek, elfelejtik, hogy az 5. évad a Sailor Star sose ment nálunk tévében a nemet váltó karakterek miatt. Michiru és Haruka kapcsolata pedig sosem volt annyira kibontva, hogy gond legyen.

A puffogok azt felejtik el, hogy a mai napig vannak animék, amiknek szinkronos verziója még is megy a tv-ben.

De ott van pl. az FMA, amiben ha úgy vesszük, több problémás tartalom volt, mint a két említettben és simán le tudták adni tv-ben. Létezik a korhatári jelölés.

febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!