Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, nem paráztok,...

Ellenzékiek, nem paráztok, hogy ha ennyi embert érdekelt csak a mai tünti, akkor végül hogyan alakul majd a választás?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez a pár ember is több volt mint a kormány teljes szavazóbázisa :]
2021. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
#1 az a durva, hogy ezt el is hiszitek. 😆
2021. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Dehogynem paráznak.

Láthatod milyen hangnemben és milyen erőszakosan hazudva próbálnak kampányolni már most. ha azt látnák hogy az emberek elfordulnak a kormánytól akkor csak elég lenne megvárni hogy egyre többen legyenek - hiszen ha itt olyan rossz lenne a helyzet, akkor az emberek maguktól lennének a kormány ellen. De nem várnak, hiszen az ellenkezőjét látják ők is. A remélt gazdasági összeomlás elmaradt, a hatalmas válságnak, tömeges munkanélküliségnek nyoma sincsen.

2021. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem.lehettünk volna 100x ennyien is,de akkor sem lett volna ennél nagyobb haszna a tüntetésnek.megmutattuk magunkat,az üzenet világos volt,a többi pedig úgyis a szavazás során fog eldőlni.
2021. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Ellenzéki vagyok. Nem mentem el, mert a tüntetéseknek semmi értelme ebben az országban. A szavazáskor kell elmenni, nem ilyenkor. Szerintem sokan vannak még így.

Tehát nem, nem számítottam másra, mert a tüntetésre leginkább a hithű réteg jár el, hogy magának bizonygassa a hovatartozását. Az emberek nagy része tudja, hogy a tüntetés nem számít. A jelenlegi ellenzék szerintem nem pártkatonákból áll, hanem leginkább olyanokból, akiknek elege van a kormányból. Az ilyen emberek nevében nondhatom, hogy majd felemeljük a sggünket, ha szavazni kell, nem pedig tüntizni.

2021. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Voltak kint vagy 3 millióan, a másik hatmillió meg fb-n követte.
2021. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Elnézve a videókat, egy békés tüntetés volt, szórakoztató rendezvényekkel.

Ezzel nem hiszem hogy nagy nyomást helyeztek a kormánnyal.

Nem azt akarom mondani hogy ha szétvertek volna mindent 3 millióan jobb lett volna a helyzet, de az biztos hogy ezzel nem lettek előrébb sajna.


Hogy miért csak ennyi embert? Mert nagyrészt a helyiek számára volt ez egy elérhető opció, most utazzanak el az emberek több száz km-ről?

Ez nem volt megoldható ilyen szinten, helyben pedig nem tudtak elég tüntetőt mozgósítani, hozzáteszem ez nem is feltétlen egy populáris ügy mint a netadó, szóval nem is várok ebből nagyobb durranást.

Jövőre le kell szavazni a kormányt és pontot tenni a végére.

2021. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Én nem ellenzéki vagyok, MiHazánkkal szimpatizálok, de engem is zavar a fudan. Keresztényként had ne kelljen egyetértenem azzal, hogy keresztényüldöző kommunisták tartanának komcsi ideológiai képzéseket a hazámban... Tessék utánanézni a kínai keresztényüldözéseknek, mielőtt bárki véleményt nyilvánít.
2021. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

A CEU nem kell, a Fudan meg kell?

A Fidesz ezzel meg is buktatta magát jövőre a választáson.

Szóval nincs miért parázni.

2021. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

A CEU-nak pontosan ugyanannak a felsőoktatási törvénynek kellene megfelelnie, mint aminek a Fudannak majd meg kell felelnie.

A CEU-nak senki nem mondta hogy menjen el. Azt várták el tőle hoyg teljesítse a törvényt ami mimnden külföldi egyetemre vonatkozik Magyarországon - például azt, hogy valóban legyen külföldi egyetem. Attól mert angolul tartják az oktatást még nem válnak amerikai egyetemmé és semmi mással sem tudták ezt alátámasztani. A szomszédunkban, Prágában hozták létre a CEU-t, majd 1 évvel később ide költöztek Magyarországra és soha egy percig sem volt amerikai az az egyetem, mégis elvárták hogy éppen úgy kiadhassanak amerikai diplomát, mint a Boston University, a McDaniel College, amik tényleg amerikai egyetemek.

A Fudan szerte a világon együtt dolgozik, oktat és kutat más nyugati egyetemekkel, régóta közös oktatásuk van több német egyetemmel és más intézményekkel Európában. Miért nem jó nekünk a Fudan, ha jó a skandinávoknak, belgáknak, németeknek és amerikaiaknak?

2021. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!