Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyien voltak a Fudan...

Mennyien voltak a Fudan elleni tüntetésen?

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 22:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
16%

#10 Ki mondta hogy pár tíz ember?

nem véletlenül vannak benne ezek a fotók a cikkben, mert el lehet vele hitetni hogy milyen hatalmas volt a tömeg. Nézd meg azt a képet ami felülről mutatja!

[link]

2021. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
73%
Akkor is, nemcsak a tüntetőknek van elege a kormányból és a PÁRTBÓL! Már annyit forogtak, hogy most már ők eltévesztették az irányt! KONEC tovaris helyett kinai kommunista párt elitegyeteme? Térdre, csuhások helyett fennen hangoztatott kereszténység? Pápa már szóba sem áll velük. Orbán szélkakasa berozsdásodott, ez a helyzet.
2021. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%
Úgy 10 ezer ember. Ami nagyon sovány, főleg egy ekkora városban meg főleg ahogy beharangozták, hogy mennyien mennek majd.
2021. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
60%
Csak 300-an voltunk, de jöhetett volna 3000 magyar gárda is, akkor is szétbombázzuk őket.
2021. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mit kamuztok.? Én ott voltam 50 ezer ember volt hatalmas tomeg
2021. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%

#15

Újságírok írták, hogy pár ezer.

Igen, ott voltál a tömegben, és nyilván láttad, mind az 50ezer embert.

Ez kb olyan, mint hogy én a Budapest panelemből kinézek és megállapítom, hogy a város lakossága 1,7 millió. :D

2021. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Többször elhangzott hogy 50 ezren vannak. Én a kavezoban voltam és végig láttam ahogy érkezik a tömeg 500 fős csoportokban így jobban meg tudom ítélni mint egy újságíró aki a tömegben volt...
2021. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

15# és nem a fidesz média csökkenti az érdekeket. Ha olyan sokan lettek volna, akkor a támogató portálok még most is kva nagy képekkel első hírként hoznák, hogy úristen mekkora tüntetés volt. Ehelyett, "elég sokan" vannak meg ilyeneket írtak csak... A fentről készült fotókon látszik, hogy mennyien voltak, közel se volt 50 ezer. Elég ratyi mennyiség, ha azt nézed, hogy itt jöttek azzal, hogy két harmados a Fudan elutasítottsága, meg senki se akarja. Persze, persze, védettségi igazolvány kellett, de a menetbe anélkül is be lehetett kapcsolódni, és amúgy is miről beszélünk 5.250.000 ember be van oltva és igazolvánnyal, vagy appal, tudja igazolni a védettségét. Ez az ország bőven több mint a fele. A felnőtt lakosságnak meg még jóval több mint a fele. Hétvége volt, jó idő volt. És jött 10 ezer ember. Nem véletlen nem reklámozzák agyon, hogy micsoda tömeg volt...


Persze, benne hatalmas tömegnek érződik, de ennyi erővel én a gyerekkel voltam óvodát látogatni a múlt héten, ott voltunk kint az udvaron, fürtökben lógtak a gyerekek mindenhonnan, minden játékon lógtak, rohangáltak, mondókáztak stb. mondom úristen mennyi van itt, van vagy 150 biztos, megkérdeztem az óvónőt, hogy hány gyerek van: 71. Szóval az, hogy te a tömegben mit érzékelsz, meg objektívan kívülről megnézve mennyi ember van, az tök különböző dolog.

2021. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
88%
Egy valaki írta, hogy 50ezren, aki te magad voltál. Tehát pont 500 főre porciózva érkeztek és így tudtad összeszámolni. Egyre jobb! :D
2021. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
17# a fentről készített fotókat nem a tömegből lőtték, pont ez az. Remélték, hogy jön vagy 20 ezer ember, de azt sem érték el. És elvileg ez az az ügy, aminek mindenkinél úgy ki kéne veri a biztosítékot, hogy kormányváltást csinálnak belőle.
2021. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!