Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Parlamenten kívüli pártoknak...

Parlamenten kívüli pártoknak van a gyakorlatban bármi hasznuk?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

És a kormánypártoknak?

Na ugye!

2021. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
A celebeknek sincs semmi hasznuk mégis vannak. Ha nem sértenek törvényt miért ne lehetnének ?
2021. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nincs. Csak pl mikor a 2018as választásokon véletlenül 1-1 ilyen pártnak húzták be pl a jobbikos szavazatokat, akkor az a fidesznek kedvezett. Ennyi hasznuk van.
2021. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon jók százmilliók lenyúlására. [link] Ezt csinálta a nemdoktor Gödény is.
2021. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Hőbörögnek, dúlnak-fúlnak, gerjesztik a népet. Azt sajnálom csak, hogy az ellenzéki összefogás miatt FeGyőr valszeg most bejut a parlamentbe, pedig ha külön indulnának, én nem lennék annyira biztos benne.
2021. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Ellenzeknek sincs ertelme, a parlamenten kivul meg ... kar is beszelni roluk!
2021. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

"Ellenzeknek sincs ertelme"

Köszönjük a Mao Ce-tung úttörőőrs őrsvezetőjének értékes hozzászólását! Jár a Lenin-rend!

2021. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
OK 7-es helyesbitek: ellenzeknek sincs SEMMI ertelme :)
2021. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy nincs hasznuk, de a Parlamenten belüli pártok (legyen kormány vagy úgynevezett ellenzék) kifejezetten károsak
2021. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Azt sajnálom csak, hogy az ellenzéki összefogás miatt FeGyőr valszeg most bejut a parlamentbe, pedig ha külön indulnának, én nem lennék annyira biztos benne."


Én nem tudom megmondani neked hogy, hát, ő, hogy Nemtudom-Győr András be jutna-e a parlamentbe külön, nem emlékszem, fogalmam nincs, meg nem mondom neked, nemtom pontosan, nincs erről papirom, nem tudom előre megmondani, ezt meg fogom kérdezni.

2021. jún. 6. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!