Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentumosok, számotokra nem...

Momentumosok, számotokra nem röhejes, hogy összeállt a párt Gyurcsánnyal?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 16:30
 1/9 A Cenz Ura ***** válasza:
70%
Én Jobbik szimpatizáns vagyok, de Kádárra is leszavaznék ha élne, csak tűnjön el Orbán a GEC.....be végre!
2021. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ja, egyenlőre a legfőbb cél a kormányváltás, osztozkodni majd ráérünk utána is.
2021. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Emiatt mar nem is vagyok Momentumos ... ma mar inkabb a Fidesz!
2021. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Momentum elott Jobbikos voltam ... ma mar csak is a Fidesz-KDNP :)
2021. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Nekem ezzel még nem volt problémám, úgy voltam vele, hogy a cél szentesíti az eszközt. De ezzel a poligráfos bohóckodással, meg amit a Partizánban leművelt, elment a kedvem az egész párttól. 2022-ben nem megyek el szavazni.
2021. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Én Jobbikos voltam aztán átpártoltam a Momentumhoz , de ezek után szégyenlem, hogy valaha erre a két pártra szavaztam..


Jelenleg lehet nem szavazok senkire, de ha tovább megy ez, hogy a DK-t tolják akkor még lehet a Fideszre is leszavazok már csak dacból.

2021. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Egyik se tul jó sajnos. Ugye mindenki tudja milyen rossz és röhejes a mostani kormány. De a többi meg úgy viselkedik mint egy gyerek. Nincs egy jó se.


Kéne egy ami nem csal hazudik nem ugy viselkedik mint egy három éves és nem bassza szét az országot.


Meg néhány új törvény kéne az ujságok meg a televízok miatt. Minden nap megy a félrevezetés a hazudozás a korrupció.



Minden ország az euban rajtunk nevet.


És láttátok már a parlamenti vitákat? Nem nevezem meg kikröl van szó de szerintem ki lehet találni.


Valaki egy jol összerakot vitát mondott el pár kérdést belefüzve. Erre egy igazi uriember politikus törpe válasza: "ön kérem hülye" és minden majom mögötte elkezdett tapsolni.

2021. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Összeér ami összetartozik. Akinek az elmúlt eszméletlen és megrázó megdöbbentő 10 év után is Gyurcsány a problem annak a Fidesz krumplitáborban a helye, nem sajnáljuk, hogy lemorzsolódnak!
2021. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
8: így van, most le kell nyelni a békát, hogy Orbán ne csináljon belőlünk egy totálisan putyini autoriter államot
2021. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!