Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért mantrázzák...

A balosok miért mantrázzák azt állandóan, hogy a fiatalok nem néznek TV-t, meg hogy vidéken csak az M1 jön be?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Mindig kell valami magyarázat, hogy miért kaptak ki.


Meg benne van a pestiek arroganciája is a vidékiek felé.

2021. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 árokpart ***** válasza:
98%
Azt nem tudom, de itt életk falun és látod itt vagyok és ugye ez nem a TV.
2021. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Unalmas ez már xd és nem nézem az M1 et. Csíp csíp csóka gyerekek x maci tévé meg híradó. Ez az egész műsor már nem tanít semmit csak a szokásos kontrollra hogy a jó magyar birka polgár tegye a dolgát. Korlátolt gondolkodás, állandó fenék nyalogatas média és a politikusok. Ennyi
2021. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
ilyeneket senki nem mond, ezt a fideszesek szeretik a szánkba adni...
2021. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

1. Ezt így nem mantrázzák.

2. Tévét valóban sokkal kevesebbet néznek, mint a korábbi generációk. Az internet messze lekörözi a televíziót. Jó példa Dancsó Péter. Neki több, mint 1 millió a FELIRATKOZÓJA, de sok embernek pl. nincs regisztrációja youtube-ra (bezony, van ilyen) de nézi. Azaz, 10 emberből (kicsit több, mint) 1 Magyarországon feliratkozója. Ezek nagy része fiatal felnőtt.

Szerinted hány tévé tud ilyen nézettséget produkálni?

2021. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg egyre kevesebb fiatal néz Tv-t. Vidéki mamámék viszont csak RTL-t néznek és utálják a fideszt, szóval az is megdőlt, hogy minden nyugdíjas fideszes.

Mondjuk valamiért azt hiszik, hogy Orbán van jóban Sadiq Khan és nem Karácsony.

2021. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Sok idős ember mondja, hogy ő a Kossuthot hallgatja, és az M1-et nézi, mert azt szokta meg. Éppen erre ment rá a fidesz a propagandával.
2021. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Amit te tudsz, azt az M1-ből tudod? Mert másutt másképp tudják.
2021. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

"a fiatalok nem néznek TV-t"

Mivel ez igaz. A fiatalabb generációk azok, akik inkább a netről szerzik az információikat. Legalábbis az idősebbekhez képest nagyobb arányban neteznek.


"meg hogy vidéken csak az M1 jön be?"

Ez inkább társadalom szinten igaz, viszont ez is eltér kor, végzettség alapján.

A magyarok 70%-a TV-ből tájékozódik, ez egy pár éves felmérés eredménye.

Minél idősebb valaki annál valószínűbb, hogy TV-ből tájékozódik, és minél képzetlenebb.

A falvakban pedig átlagosan alacsonyabb az átlagos képzettségi szint, így vidéken nagyobb arányban néznek TV-t.

2021. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Én marketinget tanultam egyetemen, de ha bármilyen beadandóban leírtam volna, hogy a fiatalokat a TV-n keresztül akarom elérni, visszadobták volna az egészet.


Ha nem hiszed el, nézd meg a Nielsen nézettségméréseit. Azok tűpontos adatok és bizonyítják, hogy a fiatalok nagyon kis hányada néz csak TV-t.

2021. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!