Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány és bandája...

Ha Gyurcsány és bandája teljesen eltakarodna a politikától, akkor a Fidesz vesztene?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 07:33
A kérdező szavazást indított:
igen vége lenne Orbánnak
Ettől függetlenül győzne
24 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, de nagyon szeretném már ezt kipróbálni.
2021. jún. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%

Ahogy előttem írták, nagyon jó lenne kipróbálni.

De ez azt jelentené, hogy az ellenzéki összefogás minden résztvevőjének el kellene tűnnie a politikából, mert őket már nem lehet elválasztani gyurcsánytól amióta közösen indultak választáson a dk-val. Ők most már mind "gyurcsány és bandája".

Már 2006 óta várunk rá hogy ezt a helyzetet elérjük és eltakarodjanak a politikából, jó lenne végre kipróbálni.

2021. jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Az összefogás szégyene Gyurcsány és a bandája. A Jobbiknak a lehető legrosszabb döntés volt velük indulni.
2021. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
értem én hogy az ellenzék sehogy sem felel meg nektek. akkor szavazzatok Orbánra. gondolom ő megfelel. jó kifogás hogy azért nézitek el Orbán minden mocskát, mert Gyurcsány
2021. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%

"azért nézitek el Orbán minden mocskát, mert Gyurcsány"

Te meg azért nézed el Gyurcsány minden mocskát, mert Orbán. Akkor hogy is van ez? Tudod, én nem úgy viszonyulok a hazámhoz, hogy "mindegy, ki lesz az, csak váltsuk le ezt". Engem igenis érdekel, hogy ki lesz ezután, és ha azt látom, hogy erre egy totál alkalmatlan csapat jelentkezik, egy olyan "összefogás", ami 10000 sebből vérzik, egy olyan emberrel közöttük, akit egy egész ország utált meg 2006-óta a bandájával együtt, akkor inkább a kevésbé rosszra fogok szavazni. Ha megharagszol, akkor is.

2021. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

"akkor inkább a kevésbé rosszra fogok szavazni"


igy van, ezért nem szavazok Orbánra soha többet. ekkora kárt és lopást még Gyurcsány sem csinált, tehát nem ő a kevésbé rossz választás, független attól, hogy 2006ban mi volt. de ha megnyugtathatlak, ha megismétlődne 2006, ott sem virágszálakat osztogatnának a rendőrök...

2021. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%

#4 Amit nem fogsz fel, hogy mi nem azért szavazunk Orbánékra, mert hogy ne legyen gyurcsány, hanem azért szavazunk rájuk 2010 óta, mert ők azok akik jól csinálják. 2010-ben még nagyon sokan szavaztak a fidesz azért hogy le legyen váltva "gyurcsány és bandája", de azóta számtalan választás volt ahol lett volna bőven más lehetősége is a választóknak.

Éppen ti vagytok azok akik nem hagytok más lehetőséget az embereknek, mint hogy a fidesz-kdnp-re szavazzanak, mivel minden ellenzéki pártot beolvasztotok "gyurcsány bandájába" amelyik meg kívül maradna ezen a moslék koalíción, azt azonnal lefideszbérencezitek és körbehakniztok azzal, hogy aki rájuk szavaz az a fideszre, a zorbánra szavaz.

2021. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

"mert ők azok akik jól csinálják"


jól bizony. a lopást, hazudozást, a haverek zsebeinek kitömését, minden elállamosítását, az ellenségkép gyártását, az emberek összeugrasztását, és az olyanok agymosását, mint te. 11 év után gyurcsányozni olyan, mint amikor a csajod előző pasiját okolod, mert te nem tudod rendesen megd-gni.

2021. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
#7. Pontosan. Mintha direkt a Fidesz győzelméért dolgoznának.
2021. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Ha valaki ellenzéki és valóban változást akar, az azt is megérti hogy abban a politikai helyzetben ami pillanatnyilag van, nincs más lehetőség, mint ez az összefogás.Lehet rá fanyalogni, Gyurcsányozni vagy húzni a szánkat, de aki ezért nem szavaz, vagy kutyapártra szavaz pld(amúgy őket én is bírom) az tulajdonképpen az Orbánra a szavazatot.Ez van.

Bennünket még nem érint igazán a központosítás, az hogy hatalmas az államadósság, hogy viszik a kasszából a pénzt, de a következő generáció ennek a súlyát bőven fogja nyögni.Annyi sok eus pénz ömlött az országba amiből lehetett volna olyan dolgokat teremteni, ami érték,munkahely stb...De ezeket a pénzeket haverok kapták és semmi értéket adó nem sült ki belőle az átlag emberek számára.Szomorú.

Emellett olyan szinten mossák az emberek agyát(már aki hagyja) hogy szerintem már ezért külön büntetni kéne.

És most utoljára amit nyilatkozott Orbán, hogy olyan haderőt kell felállítani magyarországon, ami mindenkit megrettent attól, hogy megtámadjon bennünket.Ez már valami valóságtól elrugaszkodott agybaj.

2021. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!