Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Trianon. 101 éve volt ez a...

Trianon. 101 éve volt ez a csak magyarok számára érthető tragédia. Mindenki más számára vagy semmit nem jelent, vagy öröm ünnep, mint Romániában? Meddig lehet ezt még húzni? Tényleg hihető, hogy bármi meg fog változni? Miben bízunk még mindig?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha belegonolsz, hogy Mindenki más nálad többet járt iskolába, igen, komolyan gondolo, akkor te sem fogsz búslakodni trianonon.
2021. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

Orbán már megkezdte a hadsereg fejlesztését. Mondta is, hogy "Erős hadsereg kell, hogy Magyarországot megtámadni még véletlenül se jusson eszébe senkinek. Ha baj van, a hazánkat nekünk kell megvédeni."

Meg azt is mondta, hogy "Az új parancsnok feladata, hogy a hadsereget - fegyelmezett belső rendje és a katonaeszmények megőrzése mellett - beleillessze a magyar társadalomba, továbbá fiatalok tízezreit nyerje meg, készítse fel, képezze ki a haza védelmére és a katonaeszmények tiszteletére."

Mert "Lesz még itt szőlő és lesz lágy kenyér" ... hallgassad csak:

[link]

2021. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Én azt nem értem, hogy mit kell még mindig ezen pörögni. Az angolok sem akarják visszafoglalni a korábbi, más kontinensen lévő gyarmataikat. Aki megélte, azt még talán értem, de a mai nagy magyar trianonosok évtizedekkel utána születtek, nekik ez már csak történelem.
2021. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Semmi sem fog változni, mert a nagyhatalmaknak semmi különösebb oka nincs hogy bármit is változtassanak. S jól látod, pont letojják mások a mi problémáinkat, a világ nagy részén azt sem tudják hol van Magyarország. Annyira érdekli őket mint bármely más két ország közötti területi probléma a kurdoktól, az örményekig.
2021. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt 4k+ hsz.-en keresztül röhögték ki a csúti harczos tolvajt.


Elavult, erlmaradott az egész ország, ha akarják 2 perc alatt elpusztítják. Ezen 10 000 harci kisgyerek se változtat.

2021. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

3/

"Az angolok sem akarják visszafoglalni a korábbi, más kontinensen lévő gyarmataikat."

Csakhogy a gyarmatok őslakosai soha nem voltak angolok.

2021. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
1-es. Miből gondolod, hogy nem jártam iskolába?
2021. jún. 7. 12:07
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Az elcstolt területeken neg alig éltek magyarok
2021. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 molnarmarcell21 ***** válasza:
57%
Ha majd véget ér ez az elavult nemzetállami őrület, akkor okafogyottá válik Trianon is. A magyarok, románok és szlovákok (és a többiek) újra testvérek lesznek, mint a 19. század előtt.
2021. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

#6

Akkor a Kárpát medence őslakosai is követelhetik vissza Magyarországot? Értem amúgy amit mondasz, csak mi sem voltunk őslakosok Erdélyben.

2021. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!