Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek realizálják...

Az ellenzékiek realizálják vajon, hogy a valósághoz képest a neten túlsúlyban vannak?

Figyelt kérdés
Mert gyakran látok eszmefuttatást a netes véleménynyilvánításokból kiindulva, ami valójában nem tükrözi 1:1 arányban az ország pártpreferenciáját.

2021. jún. 7. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Ezért is van sok szélsőségesnek túl nagy arca
2021. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
A sok szélsőséges fiddernek? Egyetértek, hatalmas a pofájuk. De bárcsak lenne mire...
2021. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Ez kevésbé baj, a nagyobb baj, hogy az Országgyűlés sem tükrözi 1:1 arányban az ország pártpreferenciáját.
2021. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak a neten.

2018-ban volt munkahelyemen azon mosolyogtunk kínunkba, hogy kb 50-100 ember van a munkaterületen, akik azért szögről végről ismerik egymást, és két ember volt aki felvállalta hogy ő bizony vérmes Fidesszavazó, de többnyire inkább köpködtek az emberek a kormányra, aztán meg 2/3. Szóval nekem nem mondtál újdonságot, az emberke nagy része szerintem szégyenlni felvállalni hogy a Fideszre szavaz és lapít. Meg ugye mindig az kiabál akinek a háza ég.

2021. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Kb 100 emberből én is kettőnél tudom, pedig nem kell titkolni, nálunk ebből nincs gyűlölködés. Egyszerűen alig találni az "életben" fideszest....és baromira nem értem 😳
2021. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
A Bencsikék 20 éve azon röhögtek, hogy hamarosan megkezd a szocik ellen dolgozni a biológiai óra, vagy hogy a bánatba mondta. Ez majd meg fog fordulni, mert ha még nem is jövőre, de lassan többségbe kerül majd az internetes nemzedék az M1 nézőivel szemben... és ahogy elnézem, az a Fideszre nézve nem sok jót jelent.
2021. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Egyetemen is egy kezemen meg tudom számolni, hány csoporttársam volt fideszes, és nem éppen büfészakra jártam. A fiatal oktatók, akikkel volt szerencsém együtt dolgozni, szintén hihetetlenül rossz véleménnyel vannak a Fideszről. A munkahelyemen van egy zakkant, na az munka közben, ebéd mellett, kb. bármikor képes elkezdeni gyurcsányozni. Ilyenkor a környékén szó szerint mindenki összenéz, kínos csend... Ez az ember még Borkait meg Szájert is kimosdatja. De ő egyedül van, és jut rá tíz, aki tudvalevőleg rühelli a Fideszt.

Lehet erre mondani, hogy véleménybuborék, és némi igazság biztos van benne... Hiszen nem éppen az agyhalott migráncsozásra meg sorosozásra vevő társadalmi osztályba tartozom az iskolázottság, jövedelem, intelligencia, stb. alapján. De azért álljon már meg a menet, a csóró, alacsonyabb végzettségű emberek sem veszítik el automatikusan az eszüket, hogy ott meg 80%-ban támogassák a Fideszt...

2021. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

"Az ellenzékiek realizálják vajon, hogy a valósághoz képest a neten túlsúlyban vannak?"


Nézd, rengeteg ellenzéki él abban a tévhitben, hogy a fidesz még 22-ben is be fog jutni a parlamentbe és ott lesz kisebbségben ellenzékként. Szóval nem mindenki látja reálisan az esélyeket.

2021. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

"Hiszen nem éppen az agyhalott migráncsozásra meg sorosozásra vevő társadalmi osztályba tartozom az iskolázottság, jövedelem, intelligencia, stb. alapján."


Alapvetően az alsóbb osztályokat mozgatja könnyen a fidesz. Egyrészt a közmunkával a legnyomorultabbakat (nem kapsz közmunkát, ha nem így szavazol), másrészt azokat, akik nem feltétlenül buták, de nincs igényük a széleskörű tájékozódásra, nem olvasnak híreket, vagy csak alkalomszerűen. Őket könnyen meg lehet dolgozni a propagandával, mert nem olvasnak utána a halottaknak, hanem készpénznek veszik a fideszpropagandát. És ilyenből sok van.

2021. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
9: illetve van még olyan csoport, akiket a pénz mozgat elsősorban, és fogalmuk sincs olyan dolgokról, hogy szabadságjogok, meg jogállam. Ők mondják azt, hogy nekem most is jó, elég jól élek, vagyis a pénzt fontosabbnak tartja a szabadságnál, mert nem is érti, hogy ha a jogok csak formálisan vannak meg, de nem mindig érvényesülhetnek, akkor ő is a bot rossz végére kerülhet egyszer.
2021. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!