Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a magyar válogatott nem térdelt le az írek elleni meccsen és a szurkolók fütyülve adtak tudomást a nemtetszésükről?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 09:58
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek velük, bohóckodás az egész térdelés
Nem értek egyet velök ez egy nagyon jó kifejezésmódja a BLM nek
46 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
A himnuszt állva hallgatjuk és nem térdelve, megadjuk a tiszteletet az őseinknek, a Hazánknak. Nagyon jól tették, hogy az évszázados értékek fontosabbak egy magyarnak mint egy bohóckodás.
2021. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Korábban rengeteg büntetést szabtak ki focistákra mert valamilyen módon kifejezték meggyőződésüket a pályán. Érthetetlen most ez a pálfordulás. Kettős mérce.


Miért nem a kirúgott Petry mitt térdeletek le? Annak legalább köze van a focihoz és nem egy másik kontinensen történt.

2021. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Az a vicces, hogy a fütyülés szerintem meg pont az íreknek szólt, amiatt hogy ők meg letérdeltek.

Mitől lenne igazabb az a magyarázat, hogy a magyarokat fütyülték ki? Honnan veszi bárki is hogy az ír szurkolók azzal értettek egyet ha a focistáik letérdelnek a blm mozgalom előtt és nem éppen azzal, ha valaki meg nem teszi meg,

2021. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Hogy nem térdeltek le, az teljesen helyén való.

A szurkolók pedig primitívek, mint mindig. Valami miatt, ami nem nekünk, nem ellenünk szól kifütyülni az ellenfelet, nettó idiotizmus, még akkor is, ha nem értek egyet vele.

2021. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Két európai csapatról van szó. Aki a négerekért akar harcolni, menjen Afrikába.
2021. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon jól tették. Az amerikai rendőröknek sem kellett volna, amikor a BLM-es provokátor csőcselék követelte ugyanezt.
2021. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
4: az emberek már csak ilyenek. Véleménynyilvánítási szabadság van. És nem az ellenfelet fütyülték ki, hanem a térdeplésüket, ami egy balos globalista járvány, és semi köze a focihoz, vagy Magyarországhoz, vagy bármihez.
2021. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Eleve nem értem, hogy mi a fenéért kell ezt Európába hozni... Amerikában elhiszem, hogy ez probléma, ők úgy kezelik ezt, ahogy tudják, de nálunk azért nem jellemző, hogy négerek vernek meg a bőrszínük miatt. Biztos volt rá példa, ahogy arra is, hogy szeplős, vörösöket vertek meg. De nem általános ez a jelenség.

Arról meg nem is beszélve, hogy akkor döntsük el, hogy most belefér a politikai meggyőződés és véleménykifejezés a pályán vagy sem.

A füttyögéssel nem értek egyet, mert primitív megnyilvánulás. Mikor kint voltam még vagy 5 éve a magyar-elefántcsontpart meccsen, akkor is kifütyülték az elefántcsontpartiak himnuszát (de más ellenfélnél is hallottam már). Olyan "romános". Végtelenül primitív és nem is értem, hogy mi szükség erre.

2021. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

*négereket

Bocs, előző voltam

2021. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

1

Nem a himnusz alatt térdeltek hanem a kezdőrugás előtt meg volt beszélve hogy biztosítanak erre időt és a magyarok fütyülték ki őket ezért.

2021. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!