Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Niedermüllernek...

Igaza van Niedermüllernek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 9. 14:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#11


😂. Aha. Olvasgass Jobbikos oldalakat, teljesen megváltozott az álláspontjuk, pár éve még a szocikkal se akartak egy listát, most meg több körzetben a DK javára lép vissza a Lyobbik.


Te szidod a kormánypártot, közben meg úgy beszélsz mintha a kocsmában lennél...

2021. jún. 9. 15:40
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

Niedermüller ilyen. Akik rászavaznak is ilyenek. Ezzel nem tudunk mit csinálni.

Én személy szerint sajnálom, hogy ilyen emberek élnek köztünk.

Szerintem a Válogatott megtette, amit meg kellett tenni. Tiltakoztak az UEFA által is elfogadott módon a rasszizmus ellen. (fogták a respect feliratot)

Azokat az embereket is megértem, mivel közéjük tartozok, hogy nem nézik jó szemmel, hogy egy BLM nevű rasszista, terrorista csoport mellett ki kéne állni egy sport rendezvényen. Mivel másképp nem lehetett, fütyüléssel fejezték ki unszimpátiájukat.

Ez új infó lesz sokaknak, de a foci lelátókon a leghangosabb emberek jobb oldali, vagy szélsőjobboldali beállítottságúak többnyire. Így ez nem is meglepő.


A liberálisoknak nem megy ez a jóemberkedés, el kell fogadni. Genetikailag nincs beléjük kódolva, így nem hiteles ez az erőlködés. Rossz indulatból sosem lesz jó. BLM, Pride...stb. Mindegyik provokáció, agresszív.

Ha azt akarják, hogy az emberek jobban elfogadják a kisebbségeket más eszközöket kell alkalmazni.

2021. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy olvastam ezt a hírt, már tudtam, hogy itt lesz ez a Gyakorin…

Szerintem nem kellett volna letérdelni, de azért fütyülni sem…

2021. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37%
miért is ne kellett volna füttyenteni??
2021. jún. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!