Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi esélyt lát.tok erre az...

Mennyi esélyt lát.tok erre az 5,5%-os GDP növekedésre? És betartja vajon a kormány, amit ígért?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 11:24
A kérdező szavazást indított:
Meglesz az 5,5% és betartják
Meglesz az 5,5% és nem tartják be
Nem lesz 5,5% emelkedés
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Eddig egyszer nem volt meg a tervezett gazdasági növekedés - 2020-ban a járványhelyzet miatt. Már 2021-re is magasabb gazdasági növekedést mondanak a KÜLFÖLDI gazdasági szakemberek Magyarországnak, mint ami az előzetes terv, remény volt még 2020 végén.

Minden adott ahhoz hogy megvalósuljon ez a gazdasági növekedés, de ahogy 2020 elején még nem lehetett látni a járványt, úgy nem tudhatjuk most sem biztosra hogy nem lesz valami olyan esemény ami miatt nem jön össze.

Biztosra nem lehet mondani, de nagy a valószínűsége hogy sikerül. Ha pedig sikerül akkor ki is fogják fizetni amit beígértek. Ahogy eddig is mindig teljesítették az ígéreteiket.

2021. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 hypno ***** válasza:

Vagy meg lesz, vagy nem és vagy betartják, vagy nem.


Viktor nagyokat mond, a szakemberek meg fogják a fejüket, hogy ezt hogy lehet úgy megcsinálni, hogy mégse kerüljön pénzbe.


Mint mikor Horn kitalálta a 65 év felettiek ingyenes utazását aa tömegközlekedésen.

Aztán amikor hirtelen a semmiből előkerült pár ezer nyugger aki repülővel ment volna a rokonokhoz, akkor nem győzték "finomítani" a dolgot.

2021. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem lesz meg és mégis megkapjuk. Ez jó pont lenne a kormánynak és szavaznék is rájuk....
2021. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj Tesó, én egy multicégnél dolgozom, tudom hogy megy ez.

A bónuszok/mozgóbérek általában teljesítményhez vagy normához vannak kötve. A célértéket szándékosan úgy kell megadni, hogy azt a dolgozó NE TUDJA elérni. Itt is ez a helyzet. Azért 5,5, mert azt garantáltan nem éri el az ország.

De meg van a biztosíték is. Ugyanis, ha mégis eléri, akkor is a jogosultak fele át van verve. Aki ugyanis 3 gyereket nevel, az 99.000Ft-os adókedvezményt vehet igénybe. Azaz bruttó 700.000-es jövedelem alatt nem fizet adót az adókedvezménynek köszönhetően. Ha pedig nincs befizetett adója, akkor nincs mit visszaadni neki. Az 1 vagy 2 gyerekes szülőknek a bevétele pedig meg sem közelíti éves szintem a 300.000-t. Szóval jó duma ez az egyénenkéni 800, családoknak 1,6 milla ... de azé' nem úgy van az!

Szóval, ha a falusi funkcionális analfabétákat nem lehet megvenni krumplival, a COVID után megmaradt nyuggereket 13dik havi nyögdíjjal ... végső megoldásnak itt vannak a gyerekes szülők .... legalább lesz mibű visszafizetniök a CSOKot!!!!!!!

Egyébként is ..... 2022 áprilisára ki kell üríteni az államkasszát!!!!! Just for sure. Ha nem a NER nyer, a következő kormány gebedjen bele!!!!!

2021. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez tuti meg lesz oldva valahogy. Túl nagy bukta lenne, ha ez nem sikerülne, ekkora ígéretet egész egyszerűen be kell tartani a választás évében.
2021. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csinálom a kimutatást, lesz az 7% is.
2021. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is tökmind1, hogy meglesz-e az 5,5%, az ígéretüket be fogják tartani, mert kellenek a szavazatok...
2021. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez egy választási igéret.

Akkor sem szavazuk rájuk!

2021. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hypno ***** válasza:

#4


És akkor még nem említetted a 25 év alattiakat, akik helyből adómentesek lesznek az ígéretek szerint. Pláne ha gyereket is nevelnek.

2021. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9!

Őket azért nem említettem meg, mert a 25 év alatti adómentesség 2022.01.01-től van, tehát ez nem játszik szerepet ebben az akcióban.

2021. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!