Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esélyem így Magyarországon...

Van esélyem így Magyarországon normális életre, vagy meneküljek?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, tanár. A tanári fizetésem jelenleg 145 ezer + 14 ezer pótlék teljes állásban. Ebből albérletet is kell fizetnem, alig bírok megélni folyamatos spórolás az életem és így sem marad semmim. A bértála szerint még 10 év múlva sem érem el a nettó 200-at...


Fél éve egy vizsgálat során kiderült, hogy meddő vagyok. Eddig arra építettem, hogyha lesz gyerekem, legalább azután kapok kedvezményeket, támogatásokat. De így esélytelen. Tényleg nyomorban kell leélnem az életem, mert nem tudok gyereket szülni?



2021. jún. 10. 11:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, először is hajrázom, hogy megtaláld azt az embert, aki feltétel nélkül szeret téged és nem tenyészkancának tart.

Másodszor, jövőre kiderül... ha nyer a Fidesz, menekülj, bárhol jobb, mint itt. Ha bukik a narancsbanda, akkor lesz néhány nehéz év, de aztán javul a helyzet, tehát maradhatsz ha úgy érzed, kibírod. Szurkolok neked imával is.

2021. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Vagy keresel egy pénzes pasit, vagy külföldre mész vagy mindkettő.

3 választásod is van.

2021. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%

Ez szerintem kamu kérdés.


De ha valaki tényleg azért akart volna gyereket vállalni, hogy akkor "ne éljen nyomorban", az jobb, ha nem szaporodik. Ekkor hálát adhatunk a természetnek / istennek, hogy így rendezte a dolgokat.

2021. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem azért vállaltam volna gyereket, de az legalább valami segítség lenne. Így esélytelen, hogy valaha legyen saját otthonom, vagy bármim...
2021. jún. 10. 20:57
 15/17 mindentudó99 ***** válasza:
Az a plusz rá megy a gyerekre meg még több.
2021. jún. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sajnos rossz szakmát választottál. De bármikor elmehetsz takaritani külföldre.
2021. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nem tudom, hogy aktuális-e a kérdésed? Én szívesen csinálnék neked gyereket, legalàbbis tennék egy próbát.


27f/ Bp

2022. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!