Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esélyem így Magyarországon...

Van esélyem így Magyarországon normális életre, vagy meneküljek?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, tanár. A tanári fizetésem jelenleg 145 ezer + 14 ezer pótlék teljes állásban. Ebből albérletet is kell fizetnem, alig bírok megélni folyamatos spórolás az életem és így sem marad semmim. A bértála szerint még 10 év múlva sem érem el a nettó 200-at...


Fél éve egy vizsgálat során kiderült, hogy meddő vagyok. Eddig arra építettem, hogyha lesz gyerekem, legalább azután kapok kedvezményeket, támogatásokat. De így esélytelen. Tényleg nyomorban kell leélnem az életem, mert nem tudok gyereket szülni?



2021. jún. 10. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Elmehetsz gyakorlatilag akárhova, még válogatnod sem igazán kell. Ennél többet keresel majd
2021. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

Örökbe is lehet fogadni gyereket:


[link]

2021. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Magyar-töris tanár vagyok, sok hasznomat nem veszik. Ha legalább nyelvszakos vagy reális lennék...
2021. jún. 10. 12:03
 4/17 A kérdező kommentje:

*reálos


Bocs, autocorrect.

2021. jún. 10. 12:03
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy az örökbefogadás az én utam lenne. Gondolkodtam már rajta, de nem érzem azt, hogy ugyanúgy tudnám szeretni, mintha a sajátom lenne. Attól csak szenvedne a gyerek is.


Meg ugye most betiltották, hogy az ember egyedülállóként is fogadhasson örökbe. Az exem pont azért hagyott el, mert nem tudok gyereket szülni neki... Nem sok férfinek kell egy ilyen nő.

2021. jún. 10. 12:05
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Meneküljél.👌
2021. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
A lombikprogram kint drágább lesz, de te tudod.
2021. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Esetleg vállalhatnál magánórákat vagy megpróbálhatnál egyéb szakokra is képesítést szerezni, - abból az elgondolásból, hogy minél sokoldalúbban vagy felkészült, annál nagyobb az esélye, hogy nem kell bizonytalanságban leélned az egész életedet!
2021. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Külföld.
2021. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Akkor tegyél úgy mimt a legtöbben. Ne a szakmádba dolgozz. Én is rossz szakmát választottam. Egy percet se dolgoztam benne. Így jártam. Dolgozom mást.
2021. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!