Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A roma erőszak ellen miért...

A roma erőszak ellen miért nem tüntetnek soha a romák?

Figyelt kérdés
Amikor felmerült hogy faji alapon támadtak meg romát, még ha nem is úgy történt(Mortimer ügy) magyarok százai mentek tiltakozni. A folytonos romák által elkövetett erőszakos tettek ellen miért nem jelennek meg a magukat civilizáltnak valló romák tüntetni? Jól értem hogy ezáltal támogatják és egyetértenek vele és csak kényszerből játsszák meg a beilleszkedést?

2021. jún. 10. 12:41
1 2 3 4
 1/36 Rothadó Narancs ***** válasza:
80%
Csak az erőszak nyelvén értenek.
2021. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
34%

"Jól értem hogy ezáltal támogatják és egyetértenek vele"


Azért ezt még nem jelenteném ki, nem attól függ, hogy valamivel egyetértesz-e vagy sem, hogy részt veszel-e pár tüntetésen. Ettől függetlenül nyilván könnyebb pár embert összeverbuválni egy olyan tüntetésre, ami az érdeksérelmeik miatt van, mint egy olyanra, ami a közösségük hibáira hívja fel a figyelmet. Ez ennyi szerintem, nem több, ez alapvetően népcsoporttól függetlenül így van (más kérdés, hogy a túlérzékenyített, liberális nyugaton pl. nagyon sikk eljátszani a szolidaritást mindenkivel, egyedül talán csak a hetero fehér férfiakkal nem :) ). Egyébként sem hiszem, hogy tüntetésben kell gondolkodni, nem az fogja megoldani a problémákat (habár figyelemfelhívásra nyilván használható).

2021. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
79%
Már Náluk az társadalmilag elfogadott! Egy roma verhet, ölhet bárkit büntetlenül. Emellett Nekik alanyi jogon jár minden .... akár más tulajdona is!
2021. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
73%

"Nekik alanyi jogon jár minden... "


Naná! Ők adják a miniszterelnököt! (A balfax magyarok szavazatainak a támogatásával!)

2021. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Én még nem hallottam ilyenről, hogy a roma ember félt a 8ker-ben, hogy megverik a magyarok..
2021. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 molnarmarcell21 ***** válasza:
8%

Ez elég hülye érvelés típus.

Nincs komoly roma jogi szervezet, ezért nincsen semmilyen komoly etnikai alapon szerveződő roma tüntetés.

Ehhez kéne egy erős, öntudatos cigány középosztálybeli réteg, ami elég lassan születik meg a rasszizmus és egyéb történelmi okok miatt.


De egyszer majd lesz ilyen, és akkor majd az lesz a bajotok.

2021. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%
Van ez a közöttük rendkívül népszerű szó, hogy "tesvír". Ez mindent összefoglal egy szóban.
2021. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
#7. Én is egyre inkább így gondolom hogy csak egy színjáték a "beilleszkedés" és ők is csak a lehetőségre várnak.
2021. jún. 10. 15:17
 9/36 anonim ***** válasza:
51%
Nincs ott kollektív tudat, nem várnak ők semmire. Nem a borgokról van itt szó.
2021. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
#9 nincs? mégis ha balhé van minden vidékről csődülnek oda
2021. jún. 10. 15:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!