Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » O.V. azt mondta, nem ért...

O.V. azt mondta, nem ért egyet a térdeléssel. Most minden ellenzéki térdelni fog emiatt?

Figyelt kérdés

A magyarok többnyire térdelés ellenesek voltak. De most, hogy Orbán állást foglalt, már látom az agresszív telexes birka hadosztályt, hogy a térdelés mellett állnak ki agresszív módon.


Ti hogy vagytok ezzel? Követitek a baloldali mainstream "nyomását" vagy néha azért nagy ritkán egyet értetek O.V-val, annak ellenére, hogy esetleg utáljátok s soha nem szavaznátok rá?



2021. jún. 10. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Orbán állásfoglalása nélkül is tróger kalap szar volt az összes füttyögő.
2021. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Nem! A miniszter úrnak igaza van.


Az ellenzék egy része biztosan letérdelne, csak azért is, hogy provokálja a másikat.

2021. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenzékiek nem úgy vannak vele csak fordítva, mint a fideszesek, hogy bármit feltételnül nélkül elleneznek, amit Orbán mond. Ellenzékben lehetnek eltérő vélemények.


Én pl. az összefogásra fogok szavazni, de ebben a kérdésben éppen egyetértek Orbánnal.

2021. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1

Tudom, hogy a telex nevű hírcsárda azt hazudta, hogy Orbán a fütyülés mellett állt ki, de igazából egy szót nem írt erről, csak a térdelésről posztolt.

2021. jún. 10. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

a fenét se érdekli ez a divat.

eleve itt alig élnek négerek és nem sok vizet zavarnak azok se akik itt vannak.


amúgy meg orbánnal ugyanez a helyzet.

a kutyát nem érdekelné, hogy mit művelkedik, ha nem rondítana bele teljesen kéretlenül minden egyes nap a honfitársai életébe a dolgaival.

2021. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Aki akar terdel, aki nem az allva marad ... nem mindegy, hogy a copott farok melyik oldalan van az ember :)))
2021. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az ellenzéki összefogásra fogok szavazni, de ebben az egy kérdésben Orbánnak adok igazat.

Ennek ellenére Orbán a szememben az marad aki! (Nem írom le, mert törlik azonnal!)

2021. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A népesség nagy része (okkal) elítéli a térdelést, szóval ha nem akar az Ellenzék mindenáron veszíteni, akkor nem áll ebbe bele.
2021. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyot csalódtam OV-ban. Mert kiderült a 3.típusú térdelésről mondott szavaiból, hogy nem ismeri a Bánk bánt.
2021. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kérdésben teljesen egyetértek orbánnal. Térdeljenek a volt rabszolgatartók. Van is min gondolkodniunk.

Egyébként ha nem lopna annyit akkor rá szavaznák. Szerintem rajtam kívül még sokan vannak így.

2021. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!