Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki Összefogás győzelem...

Ellenzéki Összefogás győzelem esetén a fiatal egyedülállókat is támogatja majd a kormány nem csak a gyermekgyárosokat?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, DK szavazó , nincs barátnőm így gyerek sincs se útban sincs , gyárban dolgozok havi 200 ezer forintért engem ki támogat a fideszben ? ?


Mikor vegyek lakást 200 ezer forintból??


Remélem a DK eltörli az összes ilyen csok meg hülyeségeket és inkább a fiatalokat támogatja mint én nem azokat akik csak gyereket csinálnak, mire jó ez a gyerekgyártás? Hogy még több pénzbe kerüljenek ?


2021. jún. 10. 18:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
61%
#20: Azt még tedd hozzá, hogy 40% volt az SZJA, ami most 15%, plusz egy csomó más adó is volt. Az infláció kb. ötszöröse volt a mostaninak és állandóak voltak a megszorító csomagok.
2021. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
32%

Inkább a gyereknevelés költségeitől kellene a családokat megvédeni, oly módon, hogy például ingyen járjon a pelenka a bébiétel.

Iskolás gyerekeknek minden tanszer és a tömegközlekedés is alanyi jogon járjon.

Mert az sem igazságos, hogy aki nagyon sok pénzt keres, az rengeteg adót meg tud spórolni, de a gyurcsányi családi pótlékos módszer sem az, mert akkor nem biztos, hogy azt a pénzt a gyerekekre költik, hanem inkább még több gyereket vállalnak a családi pótlékért és annak egy részét elszórják magukra, haszontalan és káros dolgokra, A gyerekeknek meg nem adják meg a megfelelő szükségleteket és nevelést.

2021. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
81%
#22: De az sem igazságos, hogy valaki azért vállal sok gyereket, mert azért sok segély jár. Az vállaljon, aki becsülettel fel is tudja nevelni. Nem mélyszegénységben élő gyerekek kellenek, az nekik is csak rossz.
2021. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%
#22: Eladnák a bébiételt meg a pelenkát is és vennének rajta piát meg cigit. Most is ezt teszik, ahol így támogat az önkormányzat.
2021. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Fizessenek a gazdagok ahogy mondja a DK meg kell adzótatni a milliomosokat és elvonni minden adót azoktól akik úgy keresnek mint én a lakásárakat meg szépen vissz akell szorítani a reális keretek közé, csokot stb hülyeségeket megszüntetni amik felnyomják az árakat hogy csak a gyerekgyárak vegyenek lakást


Ilyen egyszerűá ha még én 21 évesen gyári melósként is átlátom akkor egyértelmű a fidesz mit miért tesz csak azért hogy lopjon

2021. jún. 10. 20:03
 26/27 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, kommunizmus megbukott a történelembe. Ne égesd már a DKsokat ezzel.
2021. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
62%
#19-20! Sőt, le is lőttek mindenkit a Gyurcsányék! Ti csak úgy éltétek túl, hogy a föld alatti ellenállási mozgalom Keresztény-Keresztyén Fölmíves és Polgári Nemezti Megmentő Hadsereghez csatlakoztatok! 🤣🤣
2021. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!