Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha szeptemberben újra lángra...

Ha szeptemberben újra lángra kap a koronavírus a delta változatával, akkor ismét bezárások lesznek és újabb kínai hiteleket veszünk fel?

Figyelt kérdés

Állítólag a vakcina nem sokat ér a delta variáns ellen, csak valami 25-30%-kal kevesebb eséllyel jelennek meg a súlyos tünetek mint egy oltatlannál, de ennyi. Ellenben 60%-kal fertőzőbb, így elvileg még az oltottak közül is még többen fognak lélegeztetőgépre kerülni, mint a brit variánstól.

Emiatt nyilván megint masszív lockdown várható szeptembertől, 4. hullám és újabb gazdasági hanyatlás. De Mészáros Lőrinc továbbra is szeretne vagyonosodni, így kínai hitelt fogunk megint felvenni, no nem a munkanélküli lakosság megsegítésére, hanem hogy Lölő és a NER lovagok tovább gazdagodjanak?

Mi lesz így, amikor már most jobban eladósítottak mint Gyurcsány vagy mint Kádár? Még szarabb lesz az ország jövője így?



2021. jún. 10. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Igen:(
2021. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, de kíváncsi leszek, hogy visszatér e, és amennyiben igen lesznek e lezárások.


Valószínűleg Augusztus végén látni fogjuk már.

2021. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 árokpart ***** válasza:
88%
Kérdező! Lassan már egy hónapja megjelent már Magyarországon is a delta indiai mutáns. Ha eddig be akart volna robbanni már szerintem megtette volna miért várna vele szeptemberig? Egyszerűen nem értem ezt az ősz logikát. Most szinte ugyanolyan az élet mint bármikor máskor. Ha akarna most is tudna fertőzni, miért kellene ahhoz lezárás.
2021. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
#3 Ezt kérdeztük tavaly ilyenkor is, csak akkor még nem volt indiai mutáns.
2021. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Ha eddig be akart volna robbanni már szerintem megtette volna miért várna vele szeptemberig?"

Ez egy veszélyes kérdés. Ami végeredményben azt a választ produkálná, hogy a koronavírus valójában nem is létezik. Tehát ennek a kérdésnek a boncolását hagyjuk, mielőtt a TEK kopogtatna...

Egyszerűen fogadjuk el a tényt, hogy tavaly is pont ez volt, nyáron is itt volt a covid, de nem terjedt csak ősszel. Minden valószínűséggel ez most is így lesz.

2021. jún. 10. 22:53
 6/10 árokpart ***** válasza:
56%
Senki nem mondta, hogy nincsen koronavírus direkt írtam, hogy már itt van az indiai mutáns, sőt Európa minden országában megjelent csakis tényként közöltem ezt. Az is tény, hogy eddig csak Angliában és Dél-Franciaországban mértek ezzel kapcsolatos magasabb esetszámokat. Ezzel semmi rosszat nem írtam, hogy közel sem biztos, hogy tényezővé fog válni és a szakemebrek is csak találgatnak, hogy lesz e negyedik hullám vagy nem ők sem tudják. Ez függ az átoltottságtól is ha sokan beoltják magukat akkor kevesebb megbetegedés lesz. Azt sem mondta senki, hogy aki beoltatta magát az nem fertőződhet meg. A lényeg azon van, hogy hányan fognak kórházi kezelésre szorulni és egyedül ettől függenek a lezárások. Ha kevesen kerülnek kórházba és hasonló lesz ha egyáltalán lesz negyedik hullám mint egy influenza akkor nyilván nem lesz lezárás ha sok fertőzött kerülne kórházba akkor nyílván lesz ez a kulcsa mindennek.
2021. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ne mentegetőzz. Ez igenis egy modortalan és koronavírus tagadó kérdés volt a részedről. A TEK bármikor rádtörhetné az ajtót.
2021. jún. 10. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Imádom amikor a magyar politikában születnek ilyen kérdések... Igen, a vírusban lehet egy nagy adag politika is, de ha zárás, világvége és minden egyéb lesz akkor az világszinten és nem csak nálunk. Nem nagyon volt rá példa, hogy csak egy ország zárt volna, szóval tök felesleges a magyar politikában ezt fejtegetni.
2021. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 árokpart ***** válasza:
Hol volt ez koronavírustagadó? Nincsen szükségem mentegetőzésre egyébként szomorúan kell közölnöm veled, hogy valakire csak úgy nem törhetik rá az ajtót az 1994-es rendőrségről szóló törvény ezt pontosan leírja. A TEK-nek meg a rendőrségnek meg semmi köze ahhoz, hogy kinek mi a magánvéleménye úgy általában bármiről főleg nem egy névtelen fórumon meg még a kocsmában sincsen köze hozzá. A magyar rendőrség a konkrét potenciális bűnelkövetők ellen nyomoz és jár el. Csakis akkor és ezt az Alaptörvény is nagyon szigorúan meghatározza, hogy melyik az a nyomozati cselekmény amely titkos megfigyelést vagy bármi hasonlót tezs lehetővé. Egy fórumon egy magánvélemény nyílvánítás nem az a kategória. Maradjunk annyiban, hogy jobban ismerem a testület és a titkosszolgálatok működését, megfigyelési stratégiáját mint te.
2021. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 árokpart ***** válasza:
Nem is idegesítem fel magam, mert szerintem te csak egy unatokozó gyerek vagy az írásodból egyébként ki is tükröződik.
2021. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!