Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pont Orbán Viktor a...

Miért pont Orbán Viktor a példaképed?

Figyelt kérdés
Nekem azért, mert felvállalata a nemzet szolgálatát a Nemzeti Együttműködés Rendszerében az erőn felül harcol, hogy nekünk jobb legyen, és mert nem pénzért, hanem szeretetből teszi mindezt.
2021. jún. 11. 10:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
67%
20# Szerintem az embeteknek nem az a bajuk hogy sikeres-e vagy sem. Hanem az hogy szana szét rabolta ezt az országot, és pofátlanul hazudik róla minden magyarnak. Ezek a dolgok mellett a jótettek eltörpülnek.
2021. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
50%
#21, persze, ebben eddig sem volt közöttünk vita. Szerintem is lassan minden határon túlmegy amit művel, de attól, hogy a céljait megvetem, a teljesítményét elismerem. Kár, hogy nem jobb célért veti be ezeket :(
2021. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem lesz példaképem az, aki helytelenül vesz részt a parlamenti üléseken és nem képes egy "igen/nem" kérdésre választ adni. Ez borzalmas. Akkor hazudjon, csak ne kezdje le a süketdumát hogy "vicces, hogy ezt pont az MSZP egyik tagja kérdezi..." Mocskos gazember, de tényleg!
2021. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!