Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rasszisták a magyar...

Miért rasszisták a magyar focidrukkerek?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre a személyes ismeretségemből és a médiából, hogy a legtöbb (biztos van kivétel) elég erőszakos és rasszista na meg fideszes. De miért van ez?

2021. jún. 11. 12:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

"rasszista na meg fideszes."


A kettő kizárja egymást, Benőke!

Láttál te már olyan fideszest, aki gyűlöli Orbánt, vagy Farkas Flórit, esetleg Sz.Józsit?

2021. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Mert elvakult fociultrának általában nem két PhD-val a háta mögött áll az ember.
2021. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Elsőnek: paradox szitu, hogy C kategóriás miniszterelnökünk van de mégis a szélsőjobb imádja. Jogos. Amúgy nem vagyok Benő xd
2021. jún. 11. 12:39
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom honnan veszed ezt a hülyeséget hogy a fociultrák fideszesek.
2021. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

"A kettő kizárja egymást, Benőke!


Láttál te már olyan fideszest, aki gyűlöli Orbánt, vagy Farkas Flórit, esetleg Sz.Józsit?"


Úgy mondod mintha az ilyen súlyos önellentmondások gondot okoznának a fidesznek. Mikor a nagy keresztény konzervatívok a biblia tetejéről szippantják a kokaint.

2021. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%

"de mégis a szélsőjobb imádja."


Nagy tévedésben vagy, Béla!

A "szélsőjobb" de valójában a nemzeti-radikális ember nem alacsonyodna le sohasem a jobblibbancsokhoz, de a ballibbancsokhoz sem, mivel ezek veszettül magyarellenesek.

2021. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%
6# Kifejtenéd miért baj ha mi liberálisok magyarellenesek vagyunk? Szerintem pont ez a jó irány, csak nézd meg a nacionalizmus romboló hatásait a múltban, pont ez kell most a magyarellenesség és az önkritika, mert ha észrevesszük a hibáinkat akkor javíthatunk is rajta így lehet fejlődni. Mint liberális a magyarellenesség számomra egyértelműen pozitív szó.
2021. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hülyeségeket írtál kedves kérdező. Én pl rengeteg foci-ismerőssel járok meccsre. Sokszor 30- an is " együtt" megyünk. Nos van köztük Fideszes, DK- S, Momentumos, Jobbikos... érdekes módon nem gyűlöltük SOSEM egymást, DE mást sem, az ellenfelet sem, erőszakosnak sem nevezném magunkat. Mi szurkolni megyünk, a kedvenc csapatunknak és persze a válogatottnak is. Szóval ez csak egy buta általánosítás.
2021. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

"Mint liberális a magyarellenesség számomra egyértelműen pozitív szó."


Petike, te vagy az?

2021. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
21%
Sajnos igazad van a rasszizmust illetően.Hogy miért?Ez valami népi szokás.:)
2021. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!