Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrincz a leggazdagab...

Mészáros Lőrincz a leggazdagabb magyar. Nem vagy szomorú? Mit érzel?

Figyelt kérdés

Hogy valami jót is mondjak. Karácsonyra fél disznót adományozott minden dolgozójának. Jó sokáig ették azt a húsmennyiséget.


Mit érzel most?


[link]


2021. jún. 11. 15:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%

Én sajnálom Lölőt, mert nincs egy vasa se. Orbán csicskája, és a vagyona is az övé.

Hiába van luxus prostija, ha nemrég is Orbánnak kellett könyörögnie, hogy elutazhasson vele Dubajba. Milyen férfi az ilyen?

2021. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Stadion,Mészáros,krumpli,védettségi igazolvány,lopnak.
2021. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit érzek? Nehéz lenne szavakba önteni és itt nem konkrétan Mészárosról van szó.

Mondjuk van egy varrodám, haverom a miniszterelnök és megrendel tőlem 1 milliárd zászlót, én amúgy nem is tudok varrni ezért mással varratom meg, mondjuk 500 forintért darabját. Viszont 1500-ért adom tovább. Gazdag, zsíros paraszt lettem, abban a minutumban. Törvénytelen? Nem. Így könnyű? Igen. Vannak ilyen haverjaim? Nincsenek.

2021. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%
Nagy ívben nem érdekel ki a leggazdagabb, nekem attól se több se kevesebb.
2021. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%

A fideszesek azt nem értik, hogy a hazai ipar, a cégek úgy tudnának fejlődni, ha a magyar cégek közül a legjobbak megmaradnak, és a gyengék elbuknak a versenyben. De most kontraszelekció zajlik, mert nem azért kapja egy cég a megbízást az államtól, mert ő csinálja a legjobb minőségben, a legjobb áron a munkát, hanem mert fideszes haver.


Vajon az ilyen kontraszelektált cégek versenyképesek lesznek a világpiacon? Vagy egyáltalán akarnak versenyezni? Miért akarnának, amikor úgyis dől hozzájuk az állami pénz érdemi teljesítmény nélkül? Ez a mostani felállás csak ezt az állapotot konzerválja, hogy a fideszközeli cégekhez folyamatosan menni fog az állami pénz, és mellettük elsorvadnak a mások által indított vállalkozások, amik nincsenek benn a brancsban.


Ez a rendszer a lemaradásunkat konzerválja, nem pedig valóban versenyképes cégeket fog kitermeni magából, amik máshol is megállják a helyüket a versenyben.

2021. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
24%
Mit érzek most,szomjas vagyok, lehet iszom egy pohár sört😉
2021. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
9%
Örülök neki, mert ő jó célokra is fordítja a vagyonát. (Alapítványok, gyerekműtétek támogatása, hazai ipar fejlesztése stb) Mondjuk Bigéről, Várszegriről vagy Futóról ilyet soha nem hallottam...
2021. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
29%
Igaziból nekem mindegy ki a leggazdagabb, azon kívül, hogy nem én vagyok. Ha nem ő a leggazdagabb, akkor meg más. Nekem ettől se több se kevesebb nem mész.
2021. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Soros, Brüsszel, migránsok, Gyurcsány, Boldog Karácsonyt
2021. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egész évben Karácsony.
2021. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!