Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrincz a leggazdagab...

Mészáros Lőrincz a leggazdagabb magyar. Nem vagy szomorú? Mit érzel?

Figyelt kérdés

Hogy valami jót is mondjak. Karácsonyra fél disznót adományozott minden dolgozójának. Jó sokáig ették azt a húsmennyiséget.


Mit érzel most?


[link]


2021. jún. 11. 15:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Hibáztam, hogy nem gázszerelőnek tanultam.

De még semmi sem késő, a fiamból gázszerelőt nevelek.

2021. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%
Irigy kutyák vagytok!
2021. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
Örülök, legalább itthon marad a pénz, átlag magyar ma az álmokat éli nettó 3-400 ezres fizetésekkel.
2021. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Lehet hogy ő a leggazdagabb magyar de hogy neki a legrosszabb a lelkiismerete az is biztos.
2021. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

"a lelkiismerete "


Van neki olyan?

2021. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Igazából ha felülmúlhatatlan üzleti érzéke van és fantasztikus menedzsment áll mögötte, én nem irigylem tőle. Én sajnos még erre képtelen vagyok, de hiszem, hogy valamit még nem tudok. Mindenesetre Mészáros úr elmondhatná, melyik üzleti iskolában végezte a tanulmányait? Hátha tanulnánk tőle.
2021. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

“Szegény hazám! Vége mindennek! Isten büntesse meg hóhérainkat!”


Mielőtt a majmok rázni kezdenék a ketrecük rácsait, szólok, hogy ezt Kiss Ernő altábornagy, aradi vértanú mondta.


Egyébként hidegen hagy a dolog, csak eggyel több ok arra, hogy ne menjek vissza az országba.

2021. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

10 év alatt szerzett annyit mint a Rockefellerek 300 év alatt. Tegnap mondták az ATV-n. Megdöbbentő...HA igaz. Mi lenne a teendő?


[link]


De nem csak neki hanem mindenkinek (nemre, korra, érdemre való tekintet nélkül) aki kapcsolatban áll vele. Családilag, üzletileg, bárhogy. Hogy írmagja se maradjon a fajtájának...

2021. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
És járt ahhoz a fél disznóhoz valami támaszték, hogy ne dőljön el az ólban, vagy azt már pénzért adta?
2021. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Ja, és Mészáros Lőrinc nem magyar. Cigány. A cigány nem magyar. Cigány.
2021. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!