Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Barack Obama épp Magyarországot hozta fel példának a demokrácia leépítésére?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jún. 13. 22:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Magyarországon diktatúra van Amerikában pedig demokrácia ezzel minden értelmes ember tisztában van.
2021. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Hát, nem mintha hazudna.
2021. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
24%
Obama Soros embere és Gyurcsány kottájából játszik!
2021. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
17%
Neki nem Magyarország a példakép. Nekem pedig nem az USA. Mindenkinek megvan a véleménye, és az övé kevesebbet számít, mert nem tud itt szavazni - velem ellentétben.
2021. jún. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
14%
Itt jönnek a válaszolók, hogy diktatúra van, azoknak üzenem, hogy menjenk egy túrára Észak-koreába, megéri!!!! Obama, pedig egy sorosista g'ci!
2021. jún. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Ezt komolyan nem értem.


Aki valami rosszat mer mondani orbánra,vagy Magyarországra,az egyből sorosista,és Gyurcsány kottájából játszik?

Akkor ezek szerint Gyurcsány a világ legbefolyásosabb embere,hiszen az USA volt elnökét is,a pápát is,az egész EU-t megvette,és mindenki azt mondja,amit Gyurcsány szeretne....

De akkor miért nem választják meg,semmi gondunk nem lenne,hiszen mindenki azt csinálná,amit mond.

Tényleg elhiszitek ezeket a hülyeségeket....

Tudomásul kell venni,hogy Magyarország és a demokrácia két különböző fogalom.

2021. jún. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
7%
Egy szóval nem mondtam, hogy gyurcsányista lenne, szerintem tanulj meg olvasni!
2021. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

7es


Nem tudom,te melyik korábbi választ írtad,én a 3as válaszolónak próbáltam írni,mert ő írt hasonlót.

Valamint én sem írtam,hogy gyurcsányista,csak azt,hogy Gyurcsány kottájából játszik.


Szóval tanulj meg olvasni!

2021. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
8%
Az ugyanazt jelenti! Amikor, elfogynak az érvek jön a kötözködés............................
2021. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

9es


Még mindig nem írtad meg,melyik korábbi választ írtad,amire szerinted válaszoltam.


Nem kötekedek,elmondtam a vélemenyemet.Esetleg nem szabad?


De úgy látom,ahogy írok valamit,max 5 perc,es válaszolsz,szóval ez a munkahelyed,ilyen kommentekért kapod a pénzedet.

Én lassan tényleg megyek dolgozni olyan munkahelyre,ami tényleg előbbre visz,úgyhogy további szép napot😁

2021. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!