Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az új homofób...

Mit gondoltok az új homofób törvényről?

Figyelt kérdés
A fidesz a szektás kereszténységre hivatkozva hozza ezeket a kissebséget ellehetetlenítő ocsmány törvényeket.Undorító. Az EU miért nem szól közbe amikor minden tagország emiatt utálja Magyarországot ?

2021. jún. 13. 23:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
35%
Támogatom teljes mellszélességgel!
2021. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
79%

Azt gondolom hogy Orbánt karrierista politikusként pont nem érdekel semmi. Elvek nélkül gátlástalanul megy előre a semmibe. Neki a kereszténység egy szót jelent azon kívül semmit. Nincs hite, nincsenek érzései, nincs empátiája egy igazi vérbeli zsarnok aki csak magában hisz, csak az fáj neki ha őt bántják.


Szóval ez is egy idióta gumicsont mint a Soros, Ceu meg EU ellenesség.


Pont nem érdekelnek a pedofilok, leszbikusok meg a transzvesztiták nekem az rosszabb hogy egy darab tojás már 50 forint amikor két éve 35 volt.


Vagy egy kiló kenyér lassan 400 amikor 30 éve 3 forint 60 fillér volt.


Szóval Orbán menjen a fenébe és adjon magasabb bért, pénzt és alacsonyabb árakat mert a magyar éhezik!!!

2021. jún. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
88%

Jobboldali és konzervatív vagyok de elítélem.

Mivel diszkriminatív törvény és ezzel foglalkoznak ahelyett hogy kormányoznának megfelelően.

Igen is mindenkinek egyenlőre joga van indentitástól függetlenül, tudom így is egyeseknek több joggal büszkélkedhetnek de ez akkor sem helyes ebben a formában. De hozzáteszem hogy külön én nem is emelném ki őket, senkinek semmi köze hozzá szerintem, magányügy na.

Hozzáteszem ez az egész társadalmi szintekig vezet vissza, kérdés az hogyan lehet ezt megfelelő módon kivitelezni hogy azért elfogadják őket az emberek, de ne is ezzel legyen tele a padlás mert akkor ellenkezőjét érik el.

2021. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
87%
Meg munkát mert kidobtak a NAGYSZERŰ KORONAVÍRUSOS VÁLSÁGKEZELÉSE után munkahelyemről!!!!!!!!!!!!!!!
2021. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
94%
Bankba voltam és az ostoba hitelmoratórium miatt racionalizálásra került sor ami azt jelentette hogy kitettek az utcára. Orbán uraság megígérte hogy senkit sem hagy az árok szélén. Majd kapok közmunkát havi hetven ezerből úgy élhetek mint egy csöves hajléktalan állat
2021. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
13%
Na, persze a magyar éhezik? nem fáj ez a tömény kamuzás?
2021. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
90%
6* te a holdudvarban lehet nem éhezel hanem jachtozol a külügyminiszter úrral de sokan nem ilyenek.
2021. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
15%
egyszerű családban élek és nem érzem magam az éhhalál szélén, valaki más igen?
2021. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
86%
Az hogy 2021ben egy kormány ilyet kitalál, maga az idiotizmus netovábbja, és jó példa arra hogy az ország még mindig nem nőtte ki a múlt század katonai diktaturáinak toxikus eszmeáramlatait rendesen, hiába volt rendszerváltás.
2021. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
85%
#8 szerencsés vagy. menj el nézz szét a borsodi, szabolcsi kisfalvakban, ott láthatsz éhezést élőben
2021. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!