Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastam itt pár helyen, hogy...

Olvastam itt pár helyen, hogy ősszel megint lesz lezárás, 4. hullám, a választásokig el fog húzódni stb., mivel a kormánynak ez az érdeke. De miért, mit érhetnek el ezzel?

Figyelt kérdés
Teljesen naivan kérdezem ezt, nem értem, hogy ha nyerni szeretnének, miért alkalmaznának újabb lezárásokat ősztől
2021. jún. 14. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

Várjuk meg, mi lesz...

" Azt majd akkor megyünk át a hídon amikor odaértünk!"- mondta Kunhalmi Ágika kissé ittasan és becsurrantott egy kicsit a bugyiba😂😂

2021. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem minden meg fognak tenni, hogy ezt elkerüljék, senkinek nem érdeke. A kormánynak meg pláne nem érdeke, hogy az emberek szarul éljenek. Nem véletlenül nyomják az oltást ezerrel.
2021. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Mi érdeke a politikának? Kinél van rengeteg pénz? Mennyiért veszel meg egy kicsinált éttermet? Vagy bármit? Na ki vásárol fel mindent? A sok munkanélküli elmegy majd olcsóbban is dolgozni, tehát ki nyer megint?
2021. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű akkor hogy Nostredamus jóslatát olvastad, rajta kívül nem hiszem hogy valaki tudja mi lesz a vírussal kapcsolatban.

Különben a kormánynak nem érdeke a lezárás,rengeteg szavazatot vesztett miatta, amit tehetett az a védőoltás preferálása azt megtette,teszi.

2021. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem lesz járvány, nekik az is jó, mert lehet mondani, hogy Viktor legyőzte. Ha lesz, az is, mert akkor behozzák megint a vészhelyzetet, és akkor minden kontroll nélkül lophatnak még a választásokig.
2021. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

A negyedik hullám egyébként független a politikai akarattól, egyszerűen - hogy miniszterelnök urat idézzem - egy nép műveltségén áll vagy bukik. Márpedig a magyarok többsége ostoba barom, akik még a maszkviselés, a távolságtartás és az oltás alapjait sem képesek megérteni.

Szóval az ősszel valószíűleg úja be kell zárkóznunk. És tudod, nagyon kellemetlen lesz a kormánynak a választások előtti időszakban a sok száz napi halott. Mert a vijjogó mentőautót azért hallani fogják az emberek.

2021. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

"Olvastam itt pár helyen..."


De forrás persze egy sincs, nehogy kiderüljön, milyen hiteles helyeken olvastad. :)

2021. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Keresés -> 4. hullám


Az 5. válaszadóval mi volt a probléma?😀

2021. jún. 14. 14:24
 9/16 árokpart ***** válasza:
100%
6-os Szerintem még az egész világ sem tudja, hogy mi lesz nemhogy egy ország kormánya.
2021. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

#8!


Első oldalas találat ez is:

[link]


Itt nem írnak semmit a kormányról. :)

2021. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!