Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki Összefogás győzelem...

Ellenzéki Összefogás győzelem esetén eltörlik végre az LMBTQ és menekülteket vegzáló törvénykezést?

Figyelt kérdés

Szét kell nézni nyugaton, nincs előítélet, egymás mellett békében él mindenki ha meleg, ha fekete, ha arab , ha akármi.


Tanulni kellene tőlük , remélem végre európai magyarok lehetünk nem orosz és kínai alattvalók..


Bízom benne, hogy lesz elég bátorsága az Összefogásnak, hogy ne engedjen az M1 általi migráns agymosásnak és megértse, hogy a menekültek nagy része dolgozni akar nem lopni meg erőszakolni.


Ahelyett, hogy CSOK meg ilyen hülyeségekkel felverik az ingatlan árakat és ugyanúgy nem születik gyerek elég nem lenne célszerűbb idehozni ingyen munkaerőt aki kitermeli a nyugdíjakat és még pénzt is kapunk rá az EU-tól? Ez nem jut el a fideszes agyakig?


2021. jún. 14. 18:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#7

"Mintha a magyarok nem követnének el bűncselekményeket, nyilván a migránsok között is van aki bűnöző de ez minden társadalmi csoportban így van.."


Ez igaz, de azért se kéne ide migránsokat beengedni, mert így is túl sok bűnöző van itt.

2021. jún. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a kérdés csak vicc volt.
2021. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
89%
Reméljük nem, a meleg lobbi beteg dolog, nekem semmi bajom nincs velük de amit az arcomba tolnak a nagy elfogadás ,minden szivárvanyos azzal egyre inkább megutáltatják magukat. Az ill egális migránsokat pedig te sem akarnád ha lett volna közelebbi tapasztalatod velük, nekem sajnos volt. Karácsonyt is megemlítetted látom. Szerinted mennyire megbízható egy olyan ember aki még meg sem melegedett a főpolgármesteri székben de má lopni akart a buszbeszerzésen. Az már mellékes,hogy az én életem is megkeseríti ezekkel a nagyon faszán kitalált bicikli meg gyalogos utakkal, eddig is voltak dugók amiket meg kellett volna oldani de ő csak ront a helyzeten.Ők beszélnek korrupcióról gyurcsánnyal az élen? Ugyan olyan mocskos szemét tolvaj banda mint a fidesz, de karácsony munkasságából kiindulva ezek a szarból csak még szarabbat csinálnának.
2021. jún. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!