Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, örültök annak,...

Fideszesek, örültök annak, hogy a pártotok 35 évre ki akarja szervezni az autópályák üzemeltetését?

Figyelt kérdés

A koncessziós autópálya az rossz, hiszen a Gyurcsány ezt csinálta, és az drága volt.

De szerencsére a Fidesz és Orbán Viktor Mihály kiszervezi koncesszióba az autópályákat, hogy így olcsóbbak legyenek! <3

[link]



2021. jún. 14. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Csak csinálják már meg végre a 32-es fölüljáróját az M4 áthidalásában, mert már lehidalok, ami ott folyik!


Ja, meg Milkósnál is haladjanak már vele, mert abban is nagyon lelassultak mostanában (pl. Tiszapüspöki út fölüljárója)!

2021. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Törökszentmiklósnál
2021. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Valóban, akkor horror autópályadíjakat kellett fizetni. Itt meg erről szó sincs. Hatalmas különbség.
2021. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Szajol-Tiszapüspöki összekötő utacska (ami amúgy tényleg fontos lehet-lesz) félcsomópontjával kezdtek pepecselni ott Szajol alatt is, áttereléssel, állítom, az a munka is jól el lesz húzva.
2021. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha koncesszióba adják az autópályákat, mint a csúnya Gyurcsányék, akkor biztos gyorsabban megépül! 🤡
2021. jún. 14. 20:25
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Én nem tudom, mi az a koncesszió, csak csinálják már, mert a hátországban élő, közlekedni akaró állampolgárok agyára mennek egyes helyeken!
2021. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ilyen céges cuccok tekintetében én csak egy AKA RT. feliratú blokkra emlékszem, valamikor 2000 márciusából, Félegyháza környékéről.


Cserebogár, sárga cserebogár...

2021. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem lenne jobb, ha konszenzus lenne?


Ja nem lenne jó, mert konszenzus esetében nem pörög a pénz...

2021. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

hatos (is) vagyok.


Mármint az utakat csinálják már gyorsabban!...

2021. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok fideszes, csak utálom az egész témát, közben pedig nem haladok az autóval, a ku-rva életbe!!!
2021. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!