Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a budapestiek 96%-a határozott (mind a 4) NEM-el szavazott a Fudan egyetem konzultáción?

Figyelt kérdés

[link]

96% határozott NEM. Ez már nagyon fehérorosz lenne, ha ezek után is erőltetné Orbán a dolgot. Sőt, a fehérorosznál még durvább szint, mivel ott kb. 20% valóban a kormánypárta szavazott.



2021. jún. 14. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Ez tök érthető, de semmi gond.

Viktorovics meghallgatja majd a nép nem bp.-i részét, majd a "Határon innen, és túl"-iakat, és máris más lesz a kép.

2021. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem "a budapestiek", hanem a libsik által felheccelt követők, akik nyilván nem reprezentálnak semmit (30 ezer a 2 millióból), főleg, hogy hazugságokkal etették őket. Én sem "szavaztam", ez óvoda. Majd ha lesz komoly szavazás, elmegyek.
2021. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Egészen biztos kacsa. Soha a történelem folyamán nem fordult elő, és nem is fog, hogy bármiféle szavazáson a budapestiek 96%-a részt vett volna.
2021. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

A lehetőség, hogy részt vehessenek minden budapesti lakosnak adott volt, függetlenül a véleményéről.

Aki nem vett részt a konzultációban, az nem szeretett volna részt venni benne, ennyi.

Ha a szavazati arányt néznénk, a muszlim bevándorlók elleni népszavazás és az összes nemzeti konzultációnak érvénytelennek kellene lennie, mert a többség egyiken sem vett részt.

Akik részt vettek, azoknak a véleménye 96%-os többséggel az volt, hogy NEM szeretnének Fudan egyetemet, kínai hitelt és micimackót ide.

2021. jún. 14. 23:18
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

3


Nem a budapestiek 96%-a, hanem a budapesti szavazók 96%-a.

2021. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, ez nem a budapestiek 96%-a volt. Ez azoknak a 96%-a volt akik hallottak erről a konzultációról és részt is vettek benne. Ez nem egy közvéleménykutatás.

Ha a te gondolatmenetedet követjük, hogy "A lehetőség, hogy részt vehessenek minden budapesti lakosnak adott volt, függetlenül a véleményéről. Aki nem vett részt a konzultációban, az nem szeretett volna részt venni benne, ennyi.", abból az következik, hogy mindösszesen 30 ezer embert érdekelt a Fudan egyetem kérdése és kb. ennyi ember volt az aki nemet mondott rá.

Hiszen mindenki megtehette volna hogy odamegy és kinyilvánítja hogy nem ért egyet a beruházással, de nem tették meg. Mert nem akartak rá nemet mondani.

Vagyis ebből azt is állíthatnánk - és ez is hazugság lenne - hogy a budapesti 1367945 választópolgárból 1330000 elfogadja a Fudan beruházását, szemben a 30 ezerrel aki meg nem.

2021. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 D-Mano ***** válasza:
41%

Fúú, ez mekkora demagóg csúsztatás: "a budapestiek 96%-a" 😃


A 30 ezres részvételi arány is vicc itt az 1,7 milliós fővárosban, ahol a legerősebb Magyarországon az ellenzék.

2021. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel a Soros migránsok elleni nemzeti konzultáción is kb. 1 millió ember vett részt a 10-ből. Azoknak is jó része csak az ingyen krumpliosztásért ment el konzultálni.

Tehát akkor kijelenthetjük, hogy kb. 9,5 millió magyar a 10 millióból igenis szeretne együtt élni muszlim/néger migránsokkal.

2021. jún. 14. 23:47
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

#8 Neked ciki elolvasni azt amire reagálsz? Segítek kicsit, mert odaírtam direkt: "és ez is hazugság lenne".

Kitaláltál egy érvelést ami NEM IGAZ: megfordítottam és az ellenkezőjét állítottam, mert azt éppen a te érvelésedből ugyanígy le lehet vezetni és oda is írtam, hogy EZ SEM IGAZ.

Mert hülyeség volt az amivel érvelni próbáltál.

Ez nem egy közvéleménykutatás volt, itt véleményt kérdeztek és aki válaszolt AZOK KÖZÖTT ez volt az arány. Ennyi.

Akkor mondhatod hogy a budapestiek X%-a támogat vagy ellenez valamit ha a mintavétel reprezentatív, vagyis úgy vannak kiválasztva azok akiket megkérdeznek, hogy mindenki beleessen és tényleg lehessen belőle az összes budapestire következtetni. De itt nem ez történt. Ami kiderült, hogy a téma 9 nap alatt a város 14 legforgalmasabb helyén ÉS még online is csak 30 ezer embert érdekelt annyira hogy elmondja a véleményét.

Teljesen más lett volna az eredmény ha az önkormányzat egy döntéshez kérdezi meg a budapestiek véleményét, ha ettől tették volna függővé, hogy megadják-e az engedélyt az építkezésre vagy sem. Akkor azok is elmondták volna a véleményüket akik ezeket a standokat eleve elkerülték.

2021. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Egyébként az, hogy csak ilyen kevesen mertek elmenni, az csak arra bizonyíték, hogy az emberek féltek hozzáadni a nevüket, személyes adataikat egy Fidesz érdekeltséggel szemben álló kérdésre. Ez is azt jelzi, hogy mekkora diktatúrában élünk, ahol az emberek nem mernek már véleményt nyilvánítani.

Svájcban pl. mindenről népszavazással döntenek, és az emberek 98%-a részt vesz a konzultációkon általában. Itt meg már az emberek annyira félnek meg annyira beletörődtek már, hogy autokrácia van, hogy hagyják a f*szba a vélemény nyilvánítást nyilvánosan, mert félnek, hogy felkerülnek egy fekete listára.

Idáig süllyedt a demokrácia helyzete. Erre nagyon nem lennék büszke a helyedben, mint Fideszes tollnok.

2021. jún. 15. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!