Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a budapestiek 96%-a határozott (mind a 4) NEM-el szavazott a Fudan egyetem konzultáción?

Figyelt kérdés

[link]

96% határozott NEM. Ez már nagyon fehérorosz lenne, ha ezek után is erőltetné Orbán a dolgot. Sőt, a fehérorosznál még durvább szint, mivel ott kb. 20% valóban a kormánypárta szavazott.



2021. jún. 14. 22:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%

#10 Ne baromkodj már!

Ez az adat karácsonynál és Baranyi Krisztánál meg az általuk megbízott szervezetnél van. Te most azt akarod állítani, hogy nem megfelelően kezelik a véleményt nyilvánítók adatait? Hogy átadják illetékteleneknek?

Te nem bízol a saját kedvenc politikusaidban?

Ez NEM egy népszavazás volt. Ez csak egy kérdés, egy aláírásgyűjtés, amit egy meghatározott véleményen állók csináltak a maguk módján.

Ahhoz hogy Budapesti szinten népszavazást lehessen kiírni egy kérdésről a budapestiek minimum 10%-nak az aláírása kellene. Csak a kezdeményezéshez kellene tehát 136 ezer ember. Onnan indulna a helyi népszavazás és akkor lenne eredményes is, ha vagy 50% elmegy szavazni, azaz 680 ezer ember részt vesz a népszavazáson, vagy 25% egy irányba szavaz, azaz 340 ezren igent mondanak a kezdeményezésre.

Svájcban más rendszer szerint élik az emberek az életüket, nem ahhoz kell hasonlítani magunkat. A németeknél meg nem is tartanak népszavazásokat egyáltalán.

A demokrácia nem azt jelenti hogy mindig mindenben véleményt kell mondani. Azt jelenti hogy ha akarod akkor elmondhatod a véleményedet. Baranyi és Karácsony megkérdezhetett téged, te elmondhattad mit gondolsz => demokrácia van. Pont.

2021. jún. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
14%

Én budapesti vagyok, mégcsak nem is hallottam erről, pedig aktívan követem a híreket.


Azt eltudom képzelni hogy aki tuti haver, annak tovább adták az infót, és szavazhatott...

2021. jún. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, te hülye vagy...
2021. jún. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

"mint 30 ezren vettek részt"



Harmincezren. Budapesten....


Okés, tehát ha megkérdezek egy 30 fős osztályból 1 embert hogy kék-e az ég és ő azt mondja zöld, akkor az egész osztály szerint zöld? És ez még jobb arány mint a 30ezresed...

2021. jún. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
37%
A Budapestiek köztudottan liberálisuk azért ilyen kirekesztőek.
2021. jún. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%
Orbán Viktorra szavazok!
2021. jún. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
22%

14) igen,harmincezren.ez túl nagy szám ahhoz hogy megpróbáld elbagatellizálni.

Egyébként várható volt,épeszű ember nem támogat egy ilyen abszurd projectet.

2021. jún. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%

Semmi, aki benne volt a szórásban az elutasította. Ennyi.

Ez a meccs nincs lejátszva.

2021. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%

7es


A békAmeneten részt vesz kb 10 ezer nyugger,meg ősfideszes (most csak mondtam egy számot)

Ezek szerint a fideszt annyi ember szereti,amennyien elmennek a békAmenetre,a többi csak azért szavaz rájuk,mert muszáj...hilott mindenki elmehetne,de nem mennek...

2021. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!