Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet LMBTQ kormányfő jelöltje...

Lehet LMBTQ kormányfő jelöltje lesz az ellenzéki összefogásnak a jövő évi választásokon?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
ha arra būzi Jakabra szavaztok az előválasztáson akkor igen
2021. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Vicces egy fideszesnek jakabot b*zizni holott a partja te van buz*val: szajer, kocsidls stb. Meg ahol a nagyvezir fia is atombu*i
2021. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet Más BTQ?
2021. jún. 15. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Bármennyire is "balos libsi" vagyok, mert nem vagyok fideszes sem én, sem az ismerettségi körömbe bárki, nem szavazna az összefogásra, ha meleg lenne a kormányfő jelölt. Mennénk szavazni a kutya pártra inkább. Rengeteg szavazatot bukna. Még Dobrev is sokaknál kivágja a biztosítékot, de le merem fogadni, hogy sokaknál azért, mert női jelölt és nem férfi.

A balos libsik közül rengeteg ember nem balos és rengeteg ember nem liberális. Szóval nem hinném, hogy mernének meleget indítani, mert jól tudják, hogy kik a szavazóik és nem biztos, hogy ezt támogatnák.

2021. jún. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Hát Dobrev szerintem ránézésre megérdemel egy külön gendert. Szóval lehet egy LMBTQD jelölt. (D=Dobrev)
2021. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

Te is érezheted kérdező, az lmbtq egy sallang, amivel téged etetnek. Közben hülye maradtál.

Elnézted a gazdagodásukat, sőt még tapsolsz is hozzá.

De hogy konkrét kérdésedre is mondjunk valamit, én személy szerint büszke lennék rá, ha lenne végre lmbtq-s tagja is a kormányunknak.

Sőt, ettől lennénk európaiak.

Tudom, az európai szót még nem érted.

2021. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!