Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik azért szavazhatta...

A Jobbik azért szavazhatta meg a "pedofil"törvényt, hogy az ellenzéki összefogás homofób támogatóinak is dobjanak egy kis jutifalit?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 16:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
10. Szerintem nem viccel.
2021. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

12es attól függ. 20-23éves az illető? Fanyarogva de elnézik.

30-40es? Pedofil.

2021. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

11-es

Azzal arra akartam célozni, hogy a körzet 85%-a jobboldali.

Ha a Jobbik feldobja a jobboldali értékeit akkor nem szavaznak rájuk a jobboldali emberek. Így vagy a Fideszre vagy a Mi Hazánkra fognak vagy el sem mennek szavazni és máris ugrott a kerület. Hiába nem éri el a Fidesz az 50%ot ha abban a kerültem a Mi Hazánk szerez 10%ot mondjuk akkor ugyanúgy a Fideszes jelölt jutt be a Parlamentbe. Azért szavazta meg ezt a törvényt a Jobbik, hogy ezek a szavazók ne pártoljanak el mellőlük.

2021. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%

#14

Szerintem nem azon múlik, hogy hány éves a csávó. Pedofil az, aki a serdületlenekre gerjed. Egy 14 éves lány már serdülő korú, nőies alakja van. A pedo a gyerekekre gerjed, akik még egyáltalán nem néznek ki felnőttesen.

Ha egy 20 éves gerjed egy 10 évesre az ugyanúgy pedofil, mintha egy 40 éves gerjedne 10 évesre. De aki egy 14-15 éves forma lányra gerjed, akár 20 éves, akár 40 nem pedofil, hanem fura (utóbbi esetben főleg).

2021. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobboldali arculatukból nem sok maradt és ezzel akarták nyomatékosítani, hogy ők nem a Dk.
2021. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 hypno ***** válasza:
66%

A fene essen bele!

fejleszthetnének valamit ezen a fórum motoron, mert azzal hogy a törölt hozzászólásoknak a száma is eltűnik igen hülyén néz ki amikor az ember papíron olyasmire válaszol amire nem is stimmel amit ír.

2021. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akik kormányváltást akarnak úgyis az összefogásra fognak szavazni meg messze van még a választás addig még jöhet a koronavírus 4 hulláma még jobban a Fideszt megutálják akik meg most kritizálják a Jobbikot azok jobban tennék le állnának erről a témáról mert saját magukat fogják gyengiteni főleg nagyobb városokba mert ott a legtöbb liberális baloldali ember de vidéken szinte semmit se vesztett a Jobbik ma is Szabolcs Szatmár Bereg megyében sokan voltak a Jobbik aláírás gyűjtésénél.
2021. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!