Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem akarnak oltani, de...

Akik nem akarnak oltani, de fideszesek / oltattak, de kínai, vagy orosz vakcinával és ellenzékiek - hogy békéltek meg azzal, hogy a támogatott pártjaitol szemében ezek nem megengedhetőek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Jajj ne mán'... kikityembe-kukutyomba!


Vagy: Az a vén Szilágyság


Nézd most a közvetítést!

2021. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látom, pár sör már legurult 👀
2021. jún. 15. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Mi?
2021. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Ellenzéki vagyok,kínaival oltott. Mivel vannak saját gondolataim,és nem az ellenzéki pártok élnek az én testemben (ami pl nem oltható pfizerrel) így "nem volt nehéz" = (eszembe sem jutott ez a gyökér kérdés) megbékélnem vele:D Szivesen. Amúgy már a kérdés is hazugság,hiszen az EU is bevizsgálta és elfogadta a kínai oltást,az ellenzéki pártok közül némelyiknek pedig csak azzal volt gondja, hogy az EU által nem elfogadott oltást vásárol nekünk a kormány.

A másik dolog,hogy attól,hogy az ellenzékre fogok szavazni még nem kell és nem is értek mindenben egyet mindegyik ellenzéki párttal. Az elég nehéz,nagyjából lehetetlen lenne. De még egyetlen egy pártot sem tudnék mondani amelyikkel _mindenben_ egyetértenék ..

És ezzel semmi baj nincs, ez csak a fidesz kommunikációja,hogy aki bármiben nem ért velük egyet,az ellenük van,sőt magyarellenes .

2021. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen megfelelési kényszerem, hogy akire szavazok, annak "tetsző" viselkedést tanusítsak.
2021. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy gondolkodom, mint az 5#-ös. Én bevállaltam az egyik legxarabbnak titulált vakcinát, akkor most kinek felelek meg? Senkinek sem, mert az én döntésem volt.
2021. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Fideszes, nem oltott. Nem erdekel mi megengedett es mi nem megengedett a Fidesz szerint, nem nekem kell megfelelni nekik, hanem forditva. A dolog pedig meglehetosen egyszeru, mivel az en vilagomban nem megengedett, amit az elmult egy evben muveltek, nem vagyok tobbe a szavazojuk.
2021. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!