Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen EB szereplés után...

Milyen EB szereplés után szavaznál Orbánra? Ellenzékiek?

Figyelt kérdés

A nemzet lázban ég! Végre a foci hazajött. Emlékszel mi volt a legutóbbin? Hányan vonultunk ki az utcára Magyar zászlót lobogtatva? Biztosan megdobogtatja a ballibek szívét is ez az érzés.


Én legjobban az EB győzelmet szeretném. De nagyon jó lenne a negyeddöntő vagy az elődöntő is. Végülis nem lehetetlen ez a vágy. Legutóbb is csoportelsők lettünk egy nagyon kemény csoportban. Legyőztük a későbbi VB győztes portugáliát is, szóval nem lehetetlenek ezek a vágyak. Szívesen kimennék a terekre ismét, ha ilyen szép eredményt érnénk el. Te milyen eredmény után szavaznál Orbánra?



2021. jún. 12. 19:08
A kérdező szavazást indított:
Csoporteésőség
Csoport továbbjutás
Nyolcaddontő
Negyeddöntő
Elődöntő
Döntő
EB cím!!
12 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha megnyernénk a vb-t akkor se merülne fel bennem,hogy erre a ..cire szavazzak.
2021. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Valami fájdalmasabb kérdés nincs?
2021. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
95%

A foci semmilyen mértékben nem befolyásolja a politikai nézeteimet és hogy kire szavazok. Akár eb-t is nyerhetünk, de Orbán attól még nem lesz jó miniszterelnök :D.

Amúgy ne legyenek illúzióid, ki fogunk esni a csoportból 0 győzelemmel

2021. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Viktátoron kívül a többség szarik a focira.
2021. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha két pontot szerzünk már teljesen jó.
2021. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem ég lázban,főként nem a nemzet.a többség továbbra is a napi megélhetéséért küzd.ez tartja lázban a nemzetet,meg a fidesz pénzszórása.szeretem a futballt de az ide EB-t kihagyom.szerencsére amúgy is színvonalatlan lesz a korábbi leállások miatt.
2021. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

🤣🤣🤣"A nemzet lazban eg!"🤣🤣🤣 Nevetseges vagy, neked elmentek otthonrol. A nemzet tobbseget nem erdekli az eb, egyeseket meg egyenesen irrital bizonyos okokbol. Aki "lazban eg" az egy hangos kisebbseg.

En pedig volt Fidesz szavazokent elarulom neked, hogy soha tobbet nem szavazok a Fideszre. Listan a Kutyapartra szavazok, egyeniben pedig az ellenzek jeloltjere, legyen az barki, azon celbol, hogy ha mast nem is, de legalabb a 2/3ot sikeruljon nekik elvenni Orbantol.

2021. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
7es vagyok, meg annyit hozzatennek, hogy 6oshoz hasonloan, bar eddig minden eb-t, vb-t kovettem, most nem bir erdekelni, kihagyom.
2021. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is, eddig mindegyiket néztem de most hogy kijutottunk biztos nem fogom nézni.
2021. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Stadion,Mészáros,krumpli,oltás,lopnak.
2021. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!