Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem azt, hogy sötét...

Csak én érzem azt, hogy sötét felhők gyülekeznek Magyarország egén és ebből nagy katasztrófa lesz? (vesztes háború/totális diktatúra)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=BUwltkqwEFQ


Gondolok itt a fasiszta magyar drukkerekre, a melegtörvényre, amitől hangos a világsajtó, az állandó EU-nak keresztbetevésre amivel egyedül mi nyaljuk Kína és Oroszország se***t.

Körülöttünk ismét mindenki utál, nyugaton pedig megvetnek/lenéznek. Ki fog itt rajtunk segíteni, ha jön megint egy háború miközben Szlovákia/Románia fejlődik és teljes értékű demokrata jóléti állam alakul ki nálunk a nyugati országok támogatásával?


Orbán minden környező országgal balhézik, egyre szegényebb az ország és egyre mélyebbre süllyed morálisan. 3-ból 2 fiatal már fixen nyugatra megy vagy már alapból tanulóként vagy később egyetem után.


Soha nem volt ilyen ciki magyarnak lenni, mint most. Külföldön már égő magyarnak mondanod magad ha megkérdezik.


Az egész világ ellenünk drukkolt a portugál meccsen. Ki is kaptunk 3-0-ra és mindenki örült neki. HVG-n mindenki boldog volt és olyan komment is elhangzott, hogy beszopták a magyarok. Rossz ilyeneket olvasni.


Ennyire ciki már magyarnak lenni?

Szóval hol itt a nemzeti egység és tartás?

Mi lesz így 5-10 év múlva miközben én egy nyelvet se tudok és itthon szenvedek nettó 200-ért diplomával? Tényleg én leszek az idióta, hogy itthon szenvedek?



2021. jún. 16. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell annyi liberális médiát tolni🙂
2021. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Addigra megtanulhatsz egy nyelvet.szükséged is lesz rà.ha mindenképp maradni akarsz akkor a kínait tanuld.ezt az országot már szétverte a politika, sikerült elérniük hogy mindenki utáljon mindenkit.
2021. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

"Románia fejlődik és teljes értékű demokrata jóléti állam alakul ki nálunk„


Idáig olvastam.

2021. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

Húha, jó sok kérdésed van.


"Nagy katasztrófa lesz?" Igen.


"Ki fog itt rajtunk segíteni?" Senki.


"Ennyire ciki már magyarnak lenni?" Igen.


"Szóval hol itt a nemzeti egység és tartás?" Tessék?


"Mi lesz így 5-10 év múlva?" Gyártósori operátor leszel, ha szerencséd van.


"Tényleg én leszek az idióta, hogy itthon szenvedek?" Igen.

2021. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem rosszak a meglátásaid Kérdező de itt ez van.Én nem olvasok semmiféle liberális médiát mégis egyetértek veled
2021. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Milyen fasiszta drukkerek emberek??? Politikai nézettől függetlenül közösen szurkoltak és vonultak az emberek. Anyádat fasisztázzad.
2021. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

6: ha nem is fasiszták, de erre mi szükség volt?


[link]

2021. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
NATO tagok vagyunk, ki háborúzna velünk? A szomszédos NATO-tagok?
2021. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
#7 Nem tudom, kérdezd meg azt az 5 embert a 65 ezerből.
2021. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak te.
2021. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!