Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenlegi állás szerint...

Jelenlegi állás szerint holland állampolgárok akkor sem nyaralhatnak Magyarországon,ha a pfizerrel vannak beoltvs,mert nincs megállapodás a két ország között?

Figyelt kérdés
Tehát elvileg nem jöhetbek szállodába,mutwumbe,strandra stv?
2021. jún. 16. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Határnyitás mindjárt...


[link]

2021. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Nem a magyarokon fog múlni a megállapodás. De ha nem mehetnek a magyarok, akkor nem jöhetnek onnan a külföldiek sem. Ez meg lett mondva.
2021. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
"Amennyiben a világjárvány nem vesz új váratlan fordulatot, Magyarország június 24-től visszaállítja schengeni határain a normális átjárást - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter Magyarország pozsonyi nagykövetségén szerdán."
2021. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1) Azt olvastam, igen, hogy megszünik a hta´rlelnrözés. De a bajom az, hogy július végén jönnének a holland barátaim, már elfoglatam a szállást egy hétre a Velecei tónál. Be vannak oltva phizerrel, de most néztem, hogy nincs megállapodás a két roszág között, így hiába utazhatnak be június 24-töl az országba, ha eövilega szállodába nem jöhetnek velem meg egyéb helyekre.
2021. jún. 16. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Július 1.-től él az EU-s covid igazolvány, beutazáshoz mindenképp elégnek kell lennie(kötelező elfogadni, nem kuruckodhat Orbán). Hogy szállodákban, éttermek belsőrészein stb is kötelező-e elfogadniuk az országoknak, az egy kicsit szürke zóna, de nagyon csodálkoznék, ha nem fogadnák el.
2021. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!