Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nevetséges a...

Csak szerintem nevetséges a fidesz propagandája?

Figyelt kérdés
Youtubeon minden videó előtt kapok legalább 5 hirdetést a fidesz jóvoltából , hogy karácsony 99%ban gyurcsány,jönnek a migránsok, soros gyögy veszélyes, melegek.stb. De legfőképpen a Gyurcsányozás megy.Erre költik az adófizetők pénzét.. nevetség mocskolódó propagandára. Ahelyett hogy értelmes politikai terveket reklámoznának,amivel követőket szerezhetnének. Ezen is látszik hogy a fidesz kifejezetten az idióták támogatását akarja megszerezni agymosással.

2021. jún. 16. 22:48
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is nevetséges,szánalmas
Jól teszik
66 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

"a fidesz kifejezetten az idióták támogatását akarja megszerezni agymosással." Az értelmesek már megvannak, most a maradékért megy a harc. :)


Amúgy az ellenzéki pártok is hasonló propagandára költik az adófizetők pénzét, véletlenül sem a Fideszt reklámozzák, mily meglepő. :)

2021. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Hozza nekik a kétharmadot több választás óta ? Igen. Akkor ki a nevetséges ? Aki fikázza őket vagy azok akik ezzel a nevetséges propagandával választást nyertek és mesés vagyonokat szereztek az államkincstár kifosztásával.
2021. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

oké, hogy mi ezen röhögünk, de vidéken...ahol 50-60ezer forintokból élnek rengetegen, erre jön a fideszes polgi és kioszt fejenként 1 hétre való kaját a családnak, minden hónapban...ott az jön le, hogy a fidesz a megmentő.

abba nem gondolnak bele 1 percre sem, hogy a fidesz miatt élnek havi 50-60ezer forintból.

és természetesen szécsényi terves uniós adományt osztogatnak, de 50 csomagból csomagból csak 1re van ez ráírva.

a többire az van, hogy mo kormányának ajándéka.

2021. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
2# Az a szánalmas aki emiatt szavaz/szavazott rájuk.
2021. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is már unos-untalan ez megy, és kontraproduktív hatása kezd lenni, de az eredmény tuti mégis az lesz, hogy mégsem mer-e níp megtenni lépéseket, és marad minden a régi. Tehát akkor innen nézve meg hatásos a hirdetés h*eségei...
2021. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

#1: (Volt) Fidesz szavazokent mondom neked: bar az ellenzek, hibasan es kontraproduktiv modon, szeretne ugy beallitani, hogy a Fideszre fokent a "videki birkak" szavaznak es ok is csak a propaganda miatt, a Fidesznek jelentos ertelmisegi szavazobazisa is volt/van. A szavazobazis ezen resze sohasem volt vevo a vegletekig leegyszerusitett, buta propagandara, inkabb csak elturtek, a gyozelem erdekeben es mindig is irritalta oket. Ugyanakkor ezen bazis lemorzsolodasa jelentos es elobb-utobb a szavazobazis teljes kicserelodese is bekovetkezik. Ne gondold, hogy hosszutavon egyszerre megtarthato ket, ennyire kulonbozo elvarasokkal rendelkezo reteg. A Fidesz, az utobbi idoben mar teljesen egyertelmuen, elmozdult egy olyan iranyba, ahonnan nem nagyon van visszaut. Nalam atleptek a hatart, ezert vagyok most mar csak volt Fidesz szavazo.

Hogy a kerdesre is valaszoljak: A Fidesz propagandat meg Fidesz szavazokent is kerultem, annyira nevetsegesnek es egyben verlazitonak tartottam. Ezek a Karacsonyos propaganda hirdesek nekem is feljonnek, mar a ficko hanghordozasat is irritalonak tartom, mintha szellemi fogyatekosokhoz beszelne. Rogton nemitom.

2021. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

Ebben az egészben az az érdekes, hogy nem tudod megoldani az interneten a reklámok blokkolását. Hogy tudnak emberek így élni???


Reméljük, hogy azért nem az összes baloldali szavazó ennyire töketlen és igénytelen...

2021. jún. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Mégis milyen programot reklámoznának mikor semmi programjuk nincs, sose volt? Az egész "kormányzásuk" a vég nélküli lopásra, közpénz elszórásra, agymosásra és csípőből hazudozásra épül.

A propagandájuk meg olyan szánalmas, hogy óvoda kiscsoportban a 3évesek komolyabb színvonalon csúfolódnak vagy árulkodnak az óvónéninek mint ezek akik papíron egy országot vezető felnőtt emberek. Mindenért Is a gyurcsány, a soros meg a migráncs a hibás, ha valaki nem ért egyet a vezérrel és kritikát fogalmaz meg, akkor ahelyett hogy leállnának érvelni, jön a propaganda cikkek özöne hogy természetesen őt is soros meg gyurcsány fizeti és hazaáruló, és ezzel egy évtizede lassan le van tudva minden.

De hát elég sok "egyszerű ember" van (hogy nagyon finoman fogalmazzak) akiknek ez az elnyomó, hazug, idióta rendszer is tökéletesen megfelel, és az ő szintjükhöz igazodik. Ők ezt is érdemlik, csak sajnos a normálisak is szopnak miatta.

2021. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Pont ezért fog lehet meg bukni a Fidesz mert nevetséges kampányt csinál. Ez inkább Karácsonynak meg Gyurcsánynak ingyen reklám.
2021. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Törvényszerű a Fidesz bukása!

Egyetlen antidemokratikus állam sem tudott megmaradni, amelyik a szegény réteget nem volt képes felemelni, hanem lenyomta a mély vízbe!

A Fideszt ugyanazok fogják eltakarítani, akik eddig hatalomban tartották.

A szegénység gyorsabban terjed Magyarországon mint a Covid!

Aki szegény, az nem szabad!

Szabadság nélkül nincs értelme az életnek - nincs mit veszteni!

Orbán a taknyán fog kicsúszni a történelemkönyvekből (is)!

2021. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!