Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg vagytok elégedve az...

Meg vagytok elégedve az ellenzéki önkormányzatok és képviselő testületek eddigi munkájával?

Figyelt kérdés

A legutóbbi önkormányzati választásokon elég sok helyen nyertek ellenzéki vagy független képviselő-jelöltek és polgármesterek. Budapesten pl. tartolt az ellenzék. Arra vagyok kíváncsi, hogyan látjátok az eddigi szereplésüket. Jobbak? Rosszabbak? Ugyanolyan?

Kérek minden kedves válaszadót, maradjunk a kulturált diskurzus keretei között, ne kezdjünk jó magyar módra anyázni, mert ez nem erről szól.



2021. jún. 17. 15:18
A kérdező szavazást indított:
Elégedett vagyok, sokkal jobb lett a helyzet.
Csalódott vagyok, nem ezt ígérték
Túl sok változást nem tapasztalok, minden olyan, mint korábban.
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk jobb lett, és megtartották az előzőktől azt is, amit azok jól csináltak. Más önkormányzatokról nem tudok nyilatkozni, csak ahol élek.
2021. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Ellenzéki önkormányzatok eddig bravúrosan teljesítettek, a pénzmegvonások ellenére is. Hát még ha nem szívatná őket a Fidesz, akkor milyen jó lenne már?

De majd 2022 után (reméljük) más világ lesz. Ha nem, akkor a magyarok magukkal csesznek ki.

2021. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Jól helyt állnak, annak ellenére, hogy a felcsúti szotyolás keményen szívatja őket.
2021. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Óbudán többet kommunikál a lakosokkal Kiss, vannak felmérések és helyi projektek (felosztották a kerületet 10 részre és mindenhol évente 1-1 beruházásra szavazhatnak a lakók). Búsbazsi szeretett basáskodni és imádta a kerületi lapot a saját propagandaújságjaként használni.


Ez most megszűnt, erre a kerületi Fidesz egy az egyben lemásolta a hivatalos újság kinézetét és privátban terjeszti tovább teletömve Riposzt-színvonalú tartalmakkal, a hivatalosság hiányára nagyon nem felhívva a figyelmet.

2021. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Újpesten is több a kommunikáció a lakosokkal, amin többen meg is lepődtek már, mert az előző csapattól ez nem volt megszokott.
2021. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen nagyon elégedetlen vagyok az eddigi munkájukkal. De ez nem jelenti azt, hogy ne tartanám ezerszer jobbnak mint az elözö fideszest!!!
2021. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fsms ***** válasza:
69%
#4 csatlakozom, jobb mint "elBúsult" Balázs.
2021. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!