Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ támogatása miatt...

Az LMBTQ támogatása miatt mégsem akarok az ellenzéki összefogásra szavazni. Bármi értelmes alternatíva?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 20:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
6%

???

Kifejtenéd mi a bajod Budapesttel?

2021. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
90%

10 éve lakom Bp-n.


1. Büdös. Ha tényleg odaköltözöl a rakparton melegben estefele SOHA NE MENJ. Meg lehet fulladni a kipufogó gáztól ami ott ülepszik le.


2. Zsúfolt. (Bónusz tipp; ha helyet akarsz a metrón akkor mielőtt még megáll kezd el nézni a helyeket, mert nem lesz ha a tumultus órát kapod el.)


3. Nincs parkolóhely. Régebben még csak csak, most semmiképp.


4. Sok a proli. És itt nagyon durva sztorikat tudok mesélni. Az hogy egyszer mellettem 3 pasas beszélte ki hogy hogyan dugnának éppen mit hova rajtam, csak a jéghegy csúcsa... (pláne hogy 15 voltam)


És az interneten ugyanúgy bántanak, megjegyzem.


5. Sok a kétszínű ember. Nyilván vidéken is (a nagyszüleimnél sok időt töltök, nem kell a vidéket sem bemutatni), de olyan durva kettősmércéket ritkán tapasztalok ott mint itt.


6. Nyáron állati meleg a beton miatt, hiába sok a fa.


7. Éjszaka zaj van.


8. A bulinegyedben (most egy másfél éve szerencsére nem) rohangáló részeg külföldiek akik mindent szétcincálnak/hánynak.


9. A korosztályom hihetetlen öntelt hogy "Mi budapestiek vagyunk, európaiak!" 🙄


És még tudom sorolni, pedig Budán laktam, ami azért jobb (bocs a pestieknek, de így van).


Amit szeretek benne az az építészet és a Duna. Ez a kettő hiányozni fog, más nem.

2021. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
35%

El sem tudod képzelni, milyen szerencsés vagy, hogy ott élhetsz :)

Én nem tudom még, hogy oldom meg, mert az albérletárak brutálisak. De annyira tetszik, hogy rengeteg ember van, nem ismer mindenki, mint nálunk a faluban, úgyhogy nem is pletykálnak meg súgnak össze a hátad mögött folyamatosan... Nekem LMBT-emberként ez lenne a menyország :D

2021. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
70%

"De annyira tetszik, hogy rengeteg ember van, nem ismer mindenki"


Azért hiszed ezt, mert nem vagy pesti. Ha nem akarsz valakivel találkozni, vagy nem akarod hogy tudja valaki hol jártál, fix hogy belefutsz legalább 1 olyanba aki elfogja pofázni.


Nyilván egy új lakosnál nem, de ha eléggé "magasan" vagy, pláne ha X generáció óta itt él a családod, akkor egy idő után nehéz nem ismerősbe belefutni bizonyos körökben...

És itt a "falusi pletyka" kicsit durvábban tud menni. Tudni kell hogy játszod a lapokat. Nekem ebből van elegem.


De persze, ha neked ez kell, hajrá...

2021. jún. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Volner Párt [link]
2021. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
8%

"bár magamat nem mondanám homofóbnak, nem sértődök meg rajta, ha valaki annak tart."


Ne sértődj meg, ha homofóbnak tartanak! A melegek sértödnek meg, ha homofób megjegyzéseket teszel. Képzeld ez így működik, nem pont fordítva.

2021. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
70%
12-es, légyszíves ne írj hülyeségeket! A kérdésnek nincs is köze a melegekhez, csak az LMBTQ-hoz. Gondolom nem a melegekkel van baja a kérdezőnek, hanem magával az LMBTQ-val és amiket olvastam róluk én se támogatnám őket.
2021. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
49%
A jobbik nem támogatja az LMBTQL-t, ügy tudom.
2021. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
72%

"evolúciós tények alapján nem tudnak gyereket csinálni"


de tudnak, mivel nem impontensek. A helyzet az, hogy nem akarják megtenni, mivel ebben nem lelnék örömüket.

2021. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 szinvaltogyik válasza:
Munkáspárt.Úgy tudom,hogy ők sem támogatják
2021. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!