Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-mozgalmárok miért...

Az LMBTQ-mozgalmárok miért beszéltek a gyerekek védelméről, a családról, az elfogadásról, és a pedofilok ellen?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy egyáltalán nem érdekli őket a gyerekek, a család, a házasság védelme, hiszen nem értik, hogy mindkét nemű szülőre szükség van, vagy hogy kisgyerekeket ne világosítsanak fel gyanús, nőnek öltözött alakok az óvodákban. A pedofília pedig egy szexualitást érintő betegség, ahogy sok LMBTQ-s dolog, és elég gyakran érintik, mikor pl. kortalan szerelemről, óvodásokat felvilágosító drag queenekről van szó. Mintha most bűnbakként odavetnék őket, magukat mentendő.

Feltűnő, hogy egyáltalán nem beszélnek a mozgalom potenciális áldozatairól, a nemváltásba kergetettekről, a betegek által szexuálisan bántalmazottakról, a fertőző betegségek milliós halálos áldozatairól, stb.



2021. jún. 17. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Incsi a fasiszta demagógiád.
2021. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
"Ha nem látom nem létezik."
2021. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Az ellenzéki szavazók csak azt kajálják amit a Gyurcsány meg a csicskái Jákob, Fekete-Győr, stb meg a propaganda oldaljaik mondanak
2021. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

3as ismerös.

*köhög*: Fidesz.

2021. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

"Az LMBTQ-mozgalmárok miért beszéltek a gyerekek védelméről, a családról, az elfogadásról, és a pedofilok ellen?"


LMBTQ-mozgalmár az nem vagyok, de meleg igen. Azért beszélünk a családról, mert mint minden embernek, nekünk is fontosak a szeretteink. Gyerekvédelem témakörben annyira nem vagyok jártas, mert én magam is csak 17 vagyok, de nem hiszem, hogy a melegségem megfertőzné a 15 és 9 éves testvéreimet (főleg mert a szüleink reformátusnak nevelnek minket, ott eléggé nem szeretnek...). A pedofilokat meg minden épeszű ember börtönbe záratná.

2021. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Kormány célja van gyűlölet keltès.

Sikerült nekik

2021. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%
5ös, az más. Te meleg vagy, nem lmbtq. Nyugi, nem keverünk össze "velük", tudjuk a különbséget! ;)
2021. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
"LMBTQ" vagyok, azon belül meleg.
2021. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%
Akkor C'est la vie...
2021. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésed alapján 3 opció van, 1-fogalmad sincs semmiről, 2-szándékosan belemagyarázol nem is akarod érteni, 3- kizárólag egyoldalúan fogyasztassz híreket elég megbízhatatlan forrásból és azt hiszed ez rendben van. Veled ellentétben én nem engedem meg magamnak ezt a luxust, és szerencsére több árnyalatát is értem a valóságnak, amiből te csak egyet kiragadtál.
2021. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!